Cítí se Šárka Geroldová stále jako SharkaSs anebo se vydá jinou cestou?

27.03.2022

Šárka Geroldová, přezdívkou SharkaSs, si ve svém životě prošla zajímavým vývojem. Z mladé rapperky, která svůj mladistvý život strávila v klubech, se nakonec postupem času stává podnikatelka, která má velké ambice. 

Díky své nekončící píli se jí podařilo spolupracovat s uznávaným českým vydavatelstvím, dostat se do nejznámějších českých hitparád a ty suverénně vyhrát. Postupem času začala zjišťovat, že svůj komunikační talent může uplatňovat i jinak. Začala se plně věnovat studiu ekonomiky a momentálně se pyšní titulem MBA

Dle svých slov se cítí následovně:

"Věci se změnily, člověk se někdy posune a pochopí, že je třeba někdy udělat ten další krok dopředu, rap je navždy mojí součástí a dá se říci, že mi zachránil život. 

Pořád budu rapperka, ale není to jediná věc, která mě definuje. Mám pochopení pro lidi a hodně lidem mohu pomoct, to se týká i různých projektů a tak. Jsem tady a jsem připravená stále se snažit měnit svět k lepšímu! Mám možnosti pomáhat v tvorbě i dalším lidem a přeju si, aby každý měl to štěstí jako já plnit si své sny."

Přečtěte si také článek SharkaSs mění svůj osud.

Autor: Jan Vavřička

Foto: Monika Hlinka