Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku

05.04.2023

S příchodem jara přichází také změna šatníku ze zimních věcí na jarní a rovnou i příležitost vyměnit některé kousky spodního prádla. Z hygienických a zdravotních důvodů ho nosí většina z nás, ale každému sedí jiný typ. U spodního prádla LISCA se nemusíte bát nepohodlí, stačí zvolit velikost, která bude sedět vašemu tělu. Všechno prádlo se vyrábí z kvalitních materiálů, jenže který design zvolit s ohledem na trendy 2023?

Jarní klasika 

Pokud patříte do skupiny, která ráda na jaře nosí barevné oblečení, tak se doporučujeme zaměřit na květinové vzory nebo na jednobarevné kousky. V roce 2023 neuděláte chybu s růžovou barvou. Takové barvy a vzory byly využité například v řadě spodního prádla Posh, Lilly nebo Leonie.

Letos frčí černá

Jara bývá pojené s veselými barvami, ale letošek nám přinesl novinku ve formě černé barvy. Pokud preferujete vzhled Wednesday Adamsové, doporučujeme podívat se na řady Dione, Smooth, či opět Leonie.

Zase puntíky

Velmi moderní budou letos puntíky. Člověk by si mohl myslet, že jejich dnům již odzvonilo a oni jsou tady zase. Pokud je máte rádi a k nim i krajku, zkuste prozkoumat řadu Venus. Je velmi elegantní a kousky lze pořídit v černé nebo v bílé barvě.

Je nějaký kousek, který Vás zaujal? Více na stránkách: https://www.lisca.cz/ 

Obchod LISCA naleznete v OC Praha Letňany.