Michal Holán by rád natočil crazy komedii

20.07.2020

Přečtěte si rozhovor se sympatickým hercem Michalem Holánem

Z jakého posledního dokončeného filmového projektu máte radost?

Mám radost vždycky, když se na place sejde dobrý tým lidí a vládne tam dobrá nálada. Teď budu točit menší roli v připravovaném filmu s Karlem Rodenem, tak jsem zvědavý jaký bude a moc se na to těším.

Co pro vás znamená herectví? Je to splněný sen, zábava, tvrdá práce?

Herectví pro mě už znamená určitou svobodu a hlavně možnost vyzkoušet si profese a zažít situace, které bychom normálně nezažili.

Kam až se chcete ve světě filmu dostat? Co je vaše meta a cíl?

Ve světě filmu jsem měl vždycky ambice dostat roli, která by mě nesmírně bavila a o to jde u mě asi nejvíc. Rád bych si někdy zahrál úplného psychopata, i když v normálním životě jsem pozitivní a pořád usměvavý, ale o tom je to herectví. Ještě pořád bych si přál natočit nějaké crazy komedie, protože to tady chybí a vím, že by mě to nesmírně bavilo.

Kde vás nyní mohou fanoušci vidět jako herce nebo potkat jako moderátora?

Já se teď přes léto naopak snažím docílit toho, abych pracoval co nejméně, protože miluji rodinu, přátele a čas věnovaný jim. Nejlépe někde v přírodě, tomu se nic nevyrovná. Jak jsem už zmínil, budu na konci července točit film, kde má hlavní roli Karel Roden, na to se těším moc.

Dabuji postavy, co mám rozdělané a po létě mám domluvené moderování pro nějaké firmy. Po Novém roce hodně maturitních plesů, to mám rád, protože to tam vždycky pořádně rozjedeme. Dávám videa kolegů a kamarádů herců dabérů na můj instagram a jsem rád, že to lidi podle reakcí baví. Můžu ukázat zákulisí mého milovaného dabingu, tak kdo by chtěl mrkněte na instagramu na Michal Holan - Holanos.

Co je pro vás úspěchem a štěstím?

Pro mě je úspěch a štěstí to, že mám šťastnou zdravou rodinu, pravé přátele a mám na ně čas.

Jste jako herec šťastný a spokojený? Kdy nejvíc?

Jako herec jsem šťastný, protože prožívám z 90 % v dabingu krásné role a co musím zmínit je pro mě absolutně srdcové natáčení na Šumavě v seriálu Policie Modrava, protože za ta léta, co seriál natáčíme, jsme se stali přáteli a vždycky si to v Srní a okolí opravdu krásně užijeme. Od příštího května bychom měli točit další díly. Úžasní lidé, jak herečtí kolegové, celý štáb, tak legendární pan režisér Jaroslav Soukup, kterého máme všichni moc rádi. Nádherná příroda, to je kombinace, která je pro mě jedinečná.

Jak váš život ovlivňuje, že jste mediálně známý? Zažíváte zajímavá setkání s fanoušky na ulici či jinde?

Určitě mě to ovlivňuje, někdy pozitivně a někdy bohužel i negativně. Je to proto, že si vážím všech lidí a někdy věnuji energii cizím, i když fajn lidem, místo přátel se kterými na danou událost dorazím, ale pořád se učím, a celkově je to moc fajn.

Máte nějaké netradiční záliby? Prozradíte, na čem ujíždíte? Myšleno v dobrém.

Byl jsem u mého kamaráda Fattyho na dvou jeho akcích na netu a to vyvolalo velký boom u mladší generace, což jsem nečekal. Je to sranda, moc si všech vážím a rád s nimi, když mě osloví, pokecám.

Já jsem a vždycky budu v duši a v srdci mladý kluk, tak snad se to nikdy nezmění.

Děkujeme za rozhovor

Pavla Vavřičková

Zdroj: https://instagram.com/michal.holanos 

Poznámka redakce: Obsáhlejší rozhovor najdete na stránce Michal Holán.