Plastika prsou vám pomůže k vysněné postavě. A navíc pozdvihne sebevědomí

25.05.2021

Nejste spokojena se svým vzhledem? Nejste sama. Podobný problém trápí mnoho dalších žen na celém světě. Není se čemu divit. Ženy si na tom, jak vypadají, zakládají již od dávných časů. A po dlouhá tisíciletí se snaží učinit se krásnější a více žádoucí. Moderní doba navíc sice na jednu stranu umožňuje vést výrazně kvalitnější a plnohodnotnější život než před pouhými několika desítkami let, na druhou stranu však také klade o poznání vyšší nároky na vzdělání, schopnosti i vzhled. To dokonce platí nejen v pracovním, ale i ve společenském životě. U žen i mužů je požadován rozhled, dobře placené zaměstnání s perspektivou jen stěží získáte bez dostatečné kvalifikace, mnoho pozic zcela vylučuje uchazeče bez dosaženého vysokoškolského vzdělání. Stejně důležitý je však upravený zevnějšek, styl, schopnost komunikovat a sebevědomí. A právě toho posledního se často nedostává ženám, které se domnívají, že jejich krása trpí různými nedostatky.

Tvar a velikost prsou jsou důležité pro ženy každého věku

Jedním z nejčastějších problémů, se kterým se potýká nejedna příslušnice něžného pohlaví, je nespokojenost s poprsím. Převážnou část této skupiny přitom tvoří ty, kterým se zdají jejich prsa příliš malá. Některé dívky a dámy řeší tento domnělý nedostatek používáním podprsenek s vycpávkami, které dokáží opticky výrazně zvětšit objem prsou a zároveň jim dodat o poznání plnější a pevnější vzhled. Stále častější volbou se však stává zvětšení prsou implantáty na některé z klinik, které se zabývají plastickou a estetickou chirurgií. Jedná se dokonce o jednu z nejžádanějších služeb, které tato zařízení poskytují.

Proč je zvětšení prsou implantáty tak vyhledávané?

Zvětšení prsou implantáty je cesta ke krásnému poprsí i v případě, že k vám příroda v tomto směru rozhodně nebyla štědrá. Navíc vám pomohou nejen k větší velikosti podprsenku, ale také k dokonale pevným prsům. Prsní implantáty jsou proto řešením i pro ty, kterým ňadra v průběhu času či po kojení o poznání poklesla. Pokud se rozhodnete pro zvětšení prsou implantáty, přestanete se ostýchat vyrazit na pláž v odvážně střižených plavkách. A bez obav si budete moci vyrazit i v těsném tričku bez podprsenky. Toto řešení vám navíc zajistí opravdu dlouhodobou spokojenost. Je však namístě dobře si vybrat zařízení, ve kterém operaci podstoupíte. V takovém vám také pomohou s výběrem těch pravých prsních implantátů. Zkušený plastický chirurg dokáže zvolit pro vás nejvhodnější operační techniku, která zajistí ten nejlepší možný výsledek.

Zvažujete, zda podstoupit plastiku prsou? Přečtěte si, jak zvětšení prsou implantáty probíhá

Plastika prsou, jejímž cílem je zvětšení prsou implantáty, je operační zákrok, který se provádí v celkové anestezii. Některé ženy si proto nejsou jisté, zda je opravdu na místě zvětšení prsou podstoupit. Výsledky však ukazují, že se u drtivé většiny pacientek, které zákrok absolvovaly, jednoznačně převažuje spokojenost s rozhodnutím nechat si prsa chirurgicky zvětšit. Je sice třeba počítat s dočasným lehkým diskomfortem a nutností klidového režimu během rekonvalescence, nicméně nové sebevědomí a spokojenost s vlastním tělem jsou dostatečnou odměnou, ze které se můžete těšit doslova každý den.

Jak dlouho plastika prsou trvá?

Plastika prsou je poměrně náročný zákrok, který většinou zabere 1 - 2 hodiny. Provádí se v celkové anestezii. Obvykle je nutná jednodenní či dvoudenní hospitalizace, poté je pacientka propuštěna domů. Je však třeba počítat s tím, že zotavení bude probíhat zhruba dva týdny. Do úplného zhojení je po zvětšení prsou implantáty dbát pokynů lékaře a nosit pooperační prádlo.

Zůstávají po zvětšení prsou implantáty viditelné jizvy?

Při zvětšení prsou implantáty je řez nejčastěji veden pod prsy, kde je dokonale skryt. Někteří zkušení lékaři provádějí řez na hraně prsního dvorce, kde je jizva maskována tmavším zabarvením pokožky. Kulaté prsní implantáty se vkládají řezem v podpaží. Jizvy jsou dobře skryté. Při správném výběru implantátů lze navíc minimalizovat jejich velikost.

Jaké prsní implantáty jsou ty pravé?

V současné době se při zvětšování prsou používají silikonové implantáty. Velice výhodnou volbou jsou implantáty Motiva. Plastika prsou s jejich využitím je vedena mininvazivní metodou, která zanechává minimální jizvu - její délka je pouhých 2,5 cm. U běžných implantátů je přitom jizva běžně dlouhá pět i více centimetrů. Navíc jsou implantáty Motiva vyplněny gelem, který je měkký a naprosto přirozeně imituje přírodní tkáň. Prsa tak po zvětšení vypadají naprosto realisticky a nikdo nepozná, že jejich majitelka podstoupila plastiku prsou.

komerční sdělení

Fotka od Gregory Botha z Pixabay