Anna Julie Slováčková chystá koncert a křest nové desky: 4. října v Lucerna Music Baru

20.07.2023

Anna Julie Slováčková vydá v září novou desku Osudová a 4. října ji pokřtí na koncertě v Lucerna Music Baru. Návštěvníky čeká skvělá show, při které Annu Julii na pódiu podpoří hned několik kolegů z branže, jejichž jména budou postupně odtajňována. 

"Na říjnovém koncertě v Lucerna Music Baru se mnou vystoupí mnoho hostů. Nechci zatím prozrazovat všechna jména, ale určitě to bude i pár hudebníků, se kterými jsem měla v posledních letech duet, třeba Milan Peroutka. Zároveň mne na pár písní doprovodí smyčcový kvartet," říká s úsměvem Anna Julie a dodává: "Věřím, že se nám podaří připravit parádní show okořeněnou mnoha atraktivními momenty, které na koncertech normálně nemíváme."

Osudová, druhá deska Anny Julie Slováčkové, obsahuje 12 skladeb včetně duetu s Danielem Holým ze skupiny Trocha Klidu a jednoho bonusu. Písničky jsou dílem Anny Julie a její kapely. 

"Žánrově jsme pořád pop, někdy je nějaký song tvrdší, jindy víc folk... Nedokážu se stylově nějak zásadně vyhranit, čímž ale na druhou stranu můžu oslovit větší část publika," míní Anna Julie.

Producentem alba je opět Igor Ochepovsky, mix je dílem Filipa Vlčka. Cover desky nafotila dlouholetá Aniččina kamarádka a dvorní fotografka Kristýna Mrzenová, o celý vizuál a grafiku se postarala Mona Lerch. Písničky V kruzích, Dálky, Nejsem to já a Prší a leje jako z konve už dostaly poutavou obrazovou podobu, pátý videoklip k novince Pokoj na premiéru ještě čeká. Deska Osudová vyjde v limitovaném počtu a bude ji provázet originální merch. 

"Co se týče merche, budeme se opět snažit, aby byl vyroben z udržitelných materiálů a splňoval další ekologická kritéria, která jsou pro nás v kapele důležitá," dodává Anna Julie Slováčková.

Online prodej vstupenek běží na: https://goout.net/cs/listky/anna-julie-slovackova-and-band-krest-alba/vjws/

Zdroj: TZ 2media

Zpracovala: Andrea Ježková