Články, zajímavosti o celebritách

 

Před téměř 34. lety na Národní třídě protestovali lidé proti týrání komunistického režimu nenásilným zvoněním klíčů. Nyní, pár metrů od tohoto symbolického místa, v prostorách galerie kavárny Louvre, Barbora Kodetová protestuje proti týrání za zavřenými dveřmi - domácímu násilí - svou novou písní. Křtila svůj debutový hudební počin "Náš dům", jehož...

V Divadle Bolka Polívky se právě začíná zkoušet nová hra Kati, která bude mít premiéru 31.3. Účinkovat v ní bude například Petr Halberstadt, Jaromír Dulava, Radim Fiala, Bolek Polívka, režisérem je Ondřej Sokol.

Umění, které kombinuje tradiční řemeslo s novou formou. Umění, které jde napříč generacemi a spojuje blízké navzájem, když se všechny jiné komunikační kanály přeruší, jako se tomu stalo za covidu-19. I tak by se dala popsat díla, která dohromady vytvořili umělkyně Blanka Šperková se svojí vnučkou Mariánkou (10 let) a vnukem Adámkem (7 let)...

Osobitého performera Pavola Seriše publikum Divadla Bolka Polívky dobře zná z Pozemšťana, oblíbeného Re:kabaretu a dalších výtečných divadelních počinů. Jeho nejnovější autorská inscenace v režii Dalibora Buše DADA Revue, balancující na hranici divadla a stand-up comedy, má premiéru v sobotu 21. ledna. Reprízy následují 22. ledna a 25. února.

V současné době napjatě očekává celosvětový trh s mobilními telefony uvedení nové řady zařízení od jednoho z nejúspěšnějších výrobců Samsung. Ačkoliv jsou zatím přesné specifikace neznámé, i přesto unikly na veřejnost některé informace a odhady. Na co se pravděpodobně můžeme těšit?