Jak slaví Mezinárodní den bez kalhotek celebrity a fotografka Lucka Jandáková?

22.06.2023

Dnes slavíme zajímavý svátek, který potěší všechny fanoušky svobody, pohody i erotického jiskření. Dnes je totiž 22. červen Mezinárodní den bez kalhotek. Zeptali jsme se fotografky Lucky Jandákové a dalších zajímavých osobností, jak tento den prožívají.

Celebrity bez kalhotek?

V tomto článku najdete fotografie celebrit či influencerek bez kalhotek a samozřejmě také v prádle. Jaké zajímavé osobnosti se nám vyjádřili k dnešnímu Mezinárodnímu dni bez kalhotek? Zde je seznam:

 • Fotografka Lucie Jandáková
 • Modelka Daniela (Danča se ráda fotí a například zde nás svádí krásným zadečkem)
 • Barbora Zavadilová (Jedna krásná žena, nespočet krásných aktivit. Přečtěte si zajímavý rozhovor s nádhernou Barborou Zavadilovou)
 • Táňa Bystroňová
 • Nela Šálková
 • Designérka Anna Marešová
 • Burleska Galeb
 • Pavla Opatřil
 • Martina Hekerová
 • Tereza Danihlíková
 • Filip Grznár
 • Václav Pejsar

Fotografka Lucie Jandáková

Lucko, jak slavíte dnešní Mezinárodní den bez kalhotek?

Především s úsměvem a vzpomínkami na focení různých propagačních setů s modelkami, které na sobě žádné spodní prádlo neměly.

Popište nám několik vašich focení aktů

Pro focení aktů jsem si vybrala ženy (kamarádky), se kterými mám blízký vztah a věděla jsem, že se nebudeme jedna před druhou stydět a focení bude probíhat bez stresu. Například pro reklamní focení sbírky humorných povídek s erotickým nábojem Vostrá krása, kterou vydalo nakladatelství Golden Dog, jsem zvolila prostředí ložnice. Přeci jen se jedná o klidovou zónu, kde lidé rádi vypnou a příjemně si unaví oči před spaním. 

Další zajímavé focení proběhlo v relaxačním zařízení Avalon Wellness, kde jsme nafotily uvolněné fotografie především ve vířivce.

Zeptali jsme se modelky Daniely, jak vzpomíná na focení s Luckou Jandákovu a jak slaví Den bez kalhotek. Odpověď zněla: Nemít kalhotky je vysvobození!

Nemám problém nemít kalhotky, někdy je to doopravdy vysvobození. Světový den bez kalhotek neslavím. Focení s Luckou je vždycky zábava a fajn bezprostřednost. Nemám problém udělat, co řekne, cítím se uvolněná a žádný stud nemám. Její fotky se mi velmi líbí.

Barbora Zavadilová

Vlastně jsem ani nevěděla, že se dnes slaví nějaký den bez kalhotek, takže děkuji za info (smích). Neslavím to nijak, musím tedy všechny zklamat ale bez kalhotek nechodím (smích).

Foto: Barbora Zavadilová, osobní archiv, zaslala do redakce Barbora Zavadilová

Co ale dělám je, že na ostro spím - nesnáším pyžama a hlavně teda i dle výzkumů je to zdravé! Tělo má lepší termoregulaci. Takže se vlastně dá říct, že den naostro slavím každý den (smích).

Na nuda pláže bych chodila moc ráda ale kdyby byly jen pro mě (smích). Úplně nejsem v souladu s těmi občas slintajícími lidmi, co tam chodí (vím teda pouze z doslechu) možná to jednou prubnu.

Přeju každopádně všem krásný den bez kalhotek! Nahota je přirozená tak proč ne (smích).

Instagram: https://www.instagram.com/barbora_z.photomodel/?hl=cs 

Spolupráce: https://linktr.ee/Barboraz 

Nela Šálková aka Nell Inka

Foto: Nela Šálková, osobní archiv, zaslala do redakce Nela Šálková

O dni bez kalhotek jsem možná někdy slyšela, ale do kalendáře si ho nedávám. Kalhotky si v teple neberu poměrně často. Nudistickou pláž jsem většinou kvůli přítomnosti doprovodu s někým na dovolené musela vynechat. Pro zpestření dne je to ale určitě super nápad.

Designérka Anna Marešová

Co na Den bez kalhotek říká produktová designérka Anna Marešová?

"O mezinárodním dni bez kalhotek jsem až do dneška nevěděla, takže díky za novou informaci. Co se týče tohoto tématu, tak samozřejmě, je skvělé a příjemné chodit bez kalhotek. Když to jde.

A nejlepší je koupat se bez kalhotek v moři...respektive bez plavek. Doporučuji, pokud jste ještě nezkusili...no a ženám k tomu doporučuji náš menstruační kalíšek. Protože, ten vám toto dovolí vždycky," říká produktová designérka Anna Marešová zakladatelka značky Whoop·de·doo. 

Vyjádření ze dne 22.6.2022

Táňa Bystroňová

Foto: Táňa Bystroňová, osobní archiv, zaslal do redakce Táňa Bystroňová

Den bez kalhotek slavím každý rok a ráda, především na instagramu.

Burleska Galeb

Den bez kalhotek neslavím, ale v běžném životě je potřeba mít povědomí o takových zábavných svátcích, které zpestří běžný den. A rozhodně to může být luxusní téma k hovoru mezi kolegy v práci (smích).
Já mám kalhotky ráda, obzvlášť, pokud mají pěkný design ať už s komiksovými hrdiny nebo třeba z průsvitné krajky.

Vyjádření ze dne 22.6.2022

Zdroj foto: Facebook Galeb

Martina Hekerová

Jak zpěvačka a herečka Martina Hekerová hodnotí Mezinárodní den bez kalhotek? Chodí někdy "na ostro"?

Vůbec netuším, že je dnes mezinárodní den "bez kalhotek". To určitě brzy někdo vymyslí rovnou mezinárodní den "úplné nahoty". Tudíž, tento svátek neslavím. A na ostro asi chodím, třeba na dovolené, ale musím k tomu mít dostatečně dlouhé šatičky. Celkově mi ale spodní prádlo docela vadí, takže bych spíše hlasovala pro "den bez podprsenky" (smích). 

Vyjádření ze dne 22.6.2022

Herečka Tereza Danihlíková

Foto: Tereza Danihlíková, osobní archiv, zaslala do redakce Tereza Danihlíková

Upřímně, Den bez kalhotek nijak neslavím asi tak jako Den mrkve a podobně (smích). Naostro nechodím, okradla bych se o své hezké modely.

Co se týká nahoty ... hmm ... na nuda pláži jsem popravdě ještě nebyla, ale neodsuzuji ba naopak. Musí být příjemné, když člověka nikde nic neškrtí.

Pavla Opatřil

Foto: Pavla Opatřil, osobní archiv, zaslala do redakce Pavla Opatřil

O mezinárodním dni bez kalhotek vím od tebe a tento svátek letos půjdu oslavit tím, že nějaké zahodím a další si pořídím. Těch není nikdy dost.

Naostro strašně nerada chodím a tak patřím mezi ty nejvíce zahalené v sauně a na nuda pláži mě také stěží najdeš. Jsem extrémně stydlivá. Bude to asi tím, že už tak kamkoliv přijdu, budím pozornost svou atypickou postavou. Dokonce mě málokdy potkáš ve fitku jen ve sportovní podprsence, což už dnes je úplný standard.

Snažím se být co nejméně nápadná. Samozřejmě se najde i okamžik, kdy mě naostro potkáš, tak třeba ve vaně nebo tam, kde je to více než žádoucí (smích).

Občas jako děti jsme se chodili koupat tzv. na ostro do přírody a je fakt, že jsem to milovala. Ale to nikde nikdo nebyl. 

Filip Grznár

Bojovník Filip Grznár se vyjádřil k mezinárodnímu dni bez kalhotek

Mám rád překvapení, takže jsem radši, když ženy na sobě kalhotky mají. Je to prostě správný vzrůšo, když je sundáváš, když si ten dárek hezky rozbaluješ. No ale když je na sobě nemá, tak to má taky něco do sebe (smích). Každopádně dnešek bez kalhotek nějak přežijeme. Určitě je to příjemné zpestření a teď v letním počasí se to hodí. Celkově hodnotím mezinárodní den bez kalhotek jako veskrze pozitivní záležitost.

web: https://www.fenomengrznar.cz/ 

Vyjádření ze dne 22.6.2022

Manažerka Salonu Prestige Irena Hicklová

Dnes je den bez kalhotek? Cože? Aha. Tak to já slavím prací, když k nám přijdou klientky na depilaci (smích). Přijďte taky!

Vyjádření ze dne 22.6.2022

Web: Salon Prestige Karlovy Vary

Vašek Pejsar

Profesionální boxer Václav Pejsar děkuje za vynikající typ pro manželku

Dneska je den bez kalhotek? Tak to je zajímavý téma. Ani jsem nevěděl, že takový den existuje. Když je to ve slušné míře a takové jako "tajně na ostro" třeba pod sukni nebo šaty takhle v létě a je to určeno pro partnera, tak je to určitě super. Děkuji za vynikající typ na dnešní den pro moji manželku (smích).

Vyjádření ze dne 22.6.2022

Kristina Haidingerová

Spisovatelka Kristina Haidingerová chodí často na ostro

O svátku, přiznám se, nevím. Ale na ostro chodím v soukromí hodně často a například plavu zásadně bez plavek, které mi ve vodě jednoduše vadí.

Web: https://kristinahaidinger.cz/ 

Knihy: https://www.goldendog.cz/kristina-haidingerova/

Fotografie na přání, glamour, akty? Vše dodá Lucie Jandáková!

Pokud máte zájem o fotografie na přání ve stylu glamour nebo akty anebo romantické fotografie či rodinné foto ve vší slušnosti, pokračujte na web www.photovibes.cz. Doporučuji!

Děkuji všem za rozhovor

Honza Vavřička

PS: Přeji všechno nejlepší všem Pavlám, které mají dnes také svátek!