Mezinárodní den bez kalhotek pohledem celebrit a fotografky Lucky Jandákové

22.06.2022

Dnes slavíme zajímavý svátek, který potěší všechny fanoušky svobody, pohody i erotického jiskření. Dnes je totiž 22. červen Mezinárodní den bez kalhotek. Zeptali jsme se fotografky Lucky Jandákové a dalších zajímavých osobností, jak tento den prožívají.

Lucko, jak slavíte dnešní Mezinárodní den bez kalhotek?

Především s úsměvem a vzpomínkami na focení různých propagačních setů s modelkami, které na sobě žádné spodní prádlo neměly. 

Popište nám několik vašich focení aktů

Pro focení aktů jsem si vybrala ženy (kamarádky), se kterými mám blízký vztah a věděla jsem, že se nebudeme jedna před druhou stydět a focení bude probíhat bez stresu. Například pro reklamní focení sbírky humorných povídek s erotickým nábojem Vostrá krása, kterou vydalo nakladatelství Golden Dog, jsem zvolila prostředí ložnice. Přeci jen se jedná o klidovou zónu, kde lidé rádi vypnou a příjemně si unaví oči před spaním. 

Další zajímavé focení proběhlo v relaxačním zařízení Avalon Wellness, kde jsme nafotily uvolněné fotografie především ve vířivce.

Zeptali jsme se modelky Daniely, jak vzpomíná na focení s Luckou Jandákovu a jak slaví Den bez kalhotek

Nemám problém nemít kalhotky, někdy je to doopravdy vysvobození. Světový den bez kalhotek neslavím. Focení s Luckou je vždycky zábava a fajn bezprostřednost. Nemám problém udělat, co řekne, cítím se uvolněná a žádný stud nemám. Její fotky se mi velmi líbí.

Web: www.photovibes.cz 

A co na Den bez kalhotek říká produktová designérka Anna Marešová?

"O mezinárodním dni bez kalhotek jsem až do dneška nevěděla, takže díky za novou informaci. Co se týče tohoto tématu, tak samozřejmě, je skvělé a příjemné chodit bez kalhotek. Když to jde. 

A nejlepší je koupat se bez kalhotek v moři...respektive bez plavek. Doporučuji, pokud jste ještě nezkusili...no a ženám k tomu doporučuji náš menstruační kalíšek. Protože, ten vám toto dovolí vždycky," říká produktová designérka Anna Marešová zakladatelka značky Whoop·de·doo. 

Zeptali jsme se také burlesky Galeb

Den bez kalhotek neslavím, ale v běžném životě je potřeba mít povědomí o takových zábavných svátcích, které zpestří běžný den. A rozhodně to může být luxusní téma k hovoru mezi kolegy v práci (smích). 

Já mám kalhotky ráda, obzvlášť, pokud mají pěkný design ať už s komiksovými hrdiny nebo třeba z průsvitné krajky.

Jak zpěvačka a herečka Martina Hekerová hodnotí Mezinárodní den bez kalhotek? Chodí někdy "na ostro"?

Vůbec netuším, že je dnes mezinárodní den "bez kalhotek". To určitě brzy někdo vymyslí rovnou mezinárodní den "úplné nahoty". Tudíž, tento svátek neslavím. A na ostro asi chodím, třeba na dovolené, ale musím k tomu mít dostatečně dlouhé šatičky. Celkově mi ale spodní prádlo docela vadí, takže bych spíše hlasovala pro "den bez podprsenky" (smích). 

Bojovník Filip Grznár se vyjádřil k mezinárodnímu dni bez kalhotek

Mám rád překvapení, takže jsem radši, když ženy na sobě kalhotky mají. Je to prostě správný vzrůšo, když je sundáváš, když si ten dárek hezky rozbaluješ. No ale když je na sobě nemá, tak to má taky něco do sebe (smích). Každopádně dnešek bez kalhotek nějak přežijeme. Určitě je to příjemné zpestření a teď v letním počasí se to hodí. Celkově hodnotím mezinárodní den bez kalhotek jako veskrze pozitivní záležitost.

web: https://www.fenomengrznar.cz/ 

Manažerka Salonu Prestige Irena Hicklová

Dnes je den bez kalhotek? Cože? Aha. Tak to já slavím prací, když k nám přijdou klientky na depilaci (smích). Přijďte taky!

Web: Salon Prestige Karlovy Vary

Profesionální boxer Václav Pejsar děkuje za vynikající typ pro manželku

Dneska je den bez kalhotek? Tak to je zajímavý téma. Ani jsem nevěděl, že takový den existuje. Když je to ve slušné míře a takové jako "tajně na ostro" třeba pod sukni nebo šaty takhle v létě a je to určeno pro partnera, tak je to určitě super. Děkuji za vynikající typ na dnešní den pro moji manželku (smích). 

Spisovatelka Kristina Haidingerová chodí často na ostro

O svátku, přiznám se, nevím. Ale na ostro chodím v soukromí hodně často a například plavu zásadně bez plavek, které mi ve vodě jednoduše vadí.

Web: https://kristinahaidinger.cz/ 

Knihy: https://www.goldendog.cz/kristina-haidingerova/

Fotogalerie Lucie Jandákové ke Dni bez kalhotek

Na závěr ještě přidáme několik tematických fotografií k dnešnímu slavnostnímu dni. Pokud máte zájem o fotografie v tomto stylu, pokračujte na web www.photovibes.cz. 

Děkuji všem za rozhovor

Honza Vavřička

PS: Přeji všechno nejlepší všem Pavlám, které mají dnes také svátek!