Anna Julie Slováčková žije pro muziku. Do společnosti se jí nechce chodit

01.11.2023

Přestože se zpěvačka Anna Julie Slováčková podrobuje náročné léčbě, křest kalendáře Anděl mezi zdravotníky a Muž roku si ujít nenechala. Přiznala ale, že do společnosti se jí vůbec nechce chodit.

"Léčba mi připadá náročnější než při té první atace rakoviny před lety. Mám pocit, že jsem unavenější. Připadám si odporná, necítím se v sobě dobře. To je asi tím, že se necítím dobře fyzicky. Ten pocit z nám z první léčby. Sice jsem na křest kalendářů přišla, ale do společnosti se mi nechce. Stojí to hodně přemlouvání, mejkapu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit," upřímně a bez příkras osvětlila svépocity Anna Julie Slováčková.

Ale úplně jiné pocity zažívá, když se mluví o práci a zpívání. Anna Julie měla nedávno nádherný koncert, který jí dodal energie na týdny dopředu."Zrovna po tomto křtu jedu do studia a budu natáčet další písničku. S mým producentem Igorem jsme si po koncertě řekli, že se nechceme do další desky ani vidět. Ale osud tomu chtěl a dali jsme dohromady písničku, kterou musíme rychle natočit a vydat. Je to zadání od někoho, kdo si přeje, abychom tu píseň udělali. Je dojemná a bude se líbit. Jedno oko nezůstane suché."

Na křest kalendářů soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Iva Hüttnerová, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Barbora Mottlová a další.

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl setkáním nadšený a závěrem řekl:

"Jsem rád, že jsme se zase mohli sejít. Přišli také zástupci Nadačního fondu Šťastná hvězda, který obě soutěže podpořily. Znovu musím poděkovat všem, kteří se na uplynulém ročníku podíleli. Já už ale pracuji na dalším ročníku soutěží a doufám, že bude stejně úspěšný a inspirativní jako minulý," řekl David Novotný a dodal, že zájemci o účast v soutěži Muž roku 2024 se už mohou hlásit na webových stránkách.

A pokud máte někoho z řad zdravotníků, který si zaslouží poděkovat za svoji práci, můžete ho přihlásit na webových stránkách Anděl mezi zdravotníky.

Autor: David Novotný

Foto: Herminapress

Zpracovala: Andrea Ježková