Bojovník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola a Styx představují limitovanou kolekci boxerek a ponožek KTV

25.02.2023

Česká značka spodního prádla Styx a bojovník MMA Karlos "Terminátor" Vémola společně vytvořili limitovanou kolekci sexy boxerek a ponožek, které doprovází hlášky "Lvi žerou první" a "V ložnici je jenom jeden král". 

Edice limitovaného spodního prádla nese název KTV.

Hlavní barvou kolekce je černá, která je doplněná kontrastní zlatou a oranžovou. Boxerky jsou ušity v perfektně padnoucím a komfortním střihu ve dvou délkách, z kvalitních materiálů, v černo zlatém designu a s hláškami na nohavičkách.

Materiál boxerek je kombinace bavlny, antibakteriálního modalu a lycry, díky tomu jsou velice pohodlné na celodenní nošení a aktivity všeho druhu. Kvalita provedení a střih zaručuje, že vytkávaná guma ani látka či švy nebudou nikde škrtit nebo omezovat při pohybu. Pro dokonalé sladění boxerky doplňují vysoké ponožky v černo oranžovém provedení, ve stejném designu s hlavou lva a nápisy "Lvi žerou první" a "Karlos Terminátor Vémola". Jsou maximálně pohodlné a hodí se jak na sport, tak na celodenní nošení.

"Značku Styx znám už od jejích počátků, její trenýrky jsou moje volba číslo jedna a postupně jsme jim propadli celá rodina. Proto když mě oslovili pro spolupráci a následně také k vytvoření vlastní kolekce, nemusel jsem se rozmýšlet. Nová kolekce KTV vznikala postupně, začali jsme návrhem několika různých typů boxerek a poté k ní přibyly také ponožky, aby byl set pánského spodního prádla kompletní," říká k nové kolekci Karlos Vémola.

"S Karlosem Vémolou spolupracujeme již delší čas a jsme opravdu rádi, že se nám podařilo společně vytvořit tuto jedinečnou kolekci, která odráží jeho osobnost i smysl pro humor," dodává Ruslan Skopal, spolumajitel značky Styx.

Boxerky jsou k dostání s kratšími nebo delšími nohavičkami za 529 Kč, ponožky za 299 Kč na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.

Zdroj: TZ ASPEN.PR