Bratislava přivítá hvězdy česko-slovenského boxu: Tanko, Ducár, Mišalko, Koller a Zábojník v ringu na konci roku!

30.11.2023

Již 30. prosince bude bratislavský Dům sportu hostit česko-slovenskou promotérskou boxerskou jedničku. Další atraktivní turnaj organizace Patron Boxing s názvem THE RING 9 přinese očekávaný boj o titul! V hlavním zápase večera se pak představí držitel mezinárodního pásu prestižní organizace WBC, nejúspěšnější český boxer a policista z povolání v jedné osobě Vasil Ducár. Toho prověří Sandro Jandejsek, brněnský účastník pořadu Ostrov lásky, který je známý také jako lamač ženských srdcí.

Mezi bojovníky jsou i nejznámější jména slovenského boxu. Chybět nebude ani domácí šampion Viliam Tanko. Slovenské barvy bude hájit také boxer a rapper v jedné osobě, kterého si fanoušci mohou pamatovat z turnajů Fight Night Challenge, Marián Mišalko.

Domácí Gobola gym vysílá do boje Jozefa "Doda" Kollera. Slovenský šampion z roku 2018 se již stihl představit v organizaci Fight Night Challenge, kde dokázal porazit zkušeného Dávida Žolda.

Na kartě RING 9 se představí také jeden z nejlepších boxerů domácí scény Zsolt Osadan. Rodák z Lučence je slovenským, polským a evropským šampionem. Na svém kontě má 27 zápasů, ze kterých 25 vyhrál a hned 16 soupeřů ukončil před limitem. Jeho protivníkem bude Ondřej Toman z Brna, který je v česko-slovenských ringu neporažený (5-0). Rozhodně půjde o jeden z nejtěžších zápasů Tomanovy dosavadní kariéry!

Ducár je jedním z nejvzácnějších zápasnických artiklů na české boxerské scéně. Na svém kontě má 14 profesionálních triumfů, když desetkrát své soupeře ukončil před závěrečným gongem. Fanoušci si ho mohou pamatovat také ze zápasů MMA nebo kickboxu. Vasil je policista sloužící ve speciální policejní jednotce URNA. Což jsou muži cvičení k řešení zvlášť nebezpečných situací. Box je jeho sportovní láskou a na konci roku se bude chtít v hlavním městě Slovenska předvést naplno!

Sandro si svou šanci vysloužil fantastickým domácím výsledkem. Poradil si se sedmi soupeři a připsal si sedm triumfů. I tak se očekává, že by mohl uznávaným šampionem zatřást.

O pás krále polotěžké váhy se utká s neporaženým Tomášem Ivachovem (11-0). Bojovníka z anglického Bradfordu prověří česká jednička Tomáš Adámek (32-22-1). Populární český bojovník je českým šampionem, který se v roce 2015 stal ve Francii také mezinárodním šampionem federace WBF.

Vstupenky na boxerskou megaakci THE RING 9 lze již nyní zakoupit na www.patronboxing.cz.

Zdroj: TZ PATRON BOXING

Zpracovala: Andrea Ježková