Brian Evans je 3. nejstahovanějším interpretem Adult Contemporary

02.05.2022

Brian Evans je 3. nejstahovanějším interpretem Adult Contemporary na platformě PlayMPE, překonal i Micka Jaggera.

Brian Evans, crooner známý svými vystoupeními v Las Vegas a jako předskokan Joan Rivers, Jaye Lena, Social Distortion, Erasure a mnoha dalších, se se svou písní "I'm A Traveler" vyšvihl na 3. místo v žebříčku nejstahovanějších umělců na PlayMPE v kategorii Adult Contemporary. Předstihl tak legendu Rolling Stones Micka Jaggera, který je na 7. místě.

"Upřímně řečeno, jsme v šoku. Brian tu skladbu nahrál s Narada Michaelem Waldenem před devíti lety a nikdy ji ani neposlal do rádia," říká Jesse Stenger z ESW Management.

Narada Michael Walden, držitel Grammy a producent Whitney Houstonové, Arethy Franklinové, George Michaela a mnoha dalších umělců, nahrávku produkoval.

"Brian kráčí ve stopách velikánů - Sinatry, Toma Jonese a dalších a dalších." řekl ve videu zveřejněném na YouTube Walden.

Evansova verze písně "New York, New York" má na TikToku již přes 500 milionů shlédnutí. Ve svých nahrávkách ji využilo přes 13.000 uživatelů.

"To je jasný důkaz, že úspěch nezáleží na věku. Kdo Briana zná, ví, že to takhle dělá už léta. Když se konečně rozhodl povolit distribuci své původní skladby "I'm A Traveler", její úspěch nás vůbec nepřekvapil," dodal Stenger.

Týden po dokončení alba zemřela Evansovi matka na následky operace kolene. Evans pak z materiálu, který s Waldenem nahrál, nic nezveřejnil. Výjimkou je hit "At Fenway", na kterém se podílel William Shatner a jehož klip má na YouTube přes 10 milionů shlédnutí.

"Jsme za to vděční," říká Walden, který má spolu s legendárním producentem Davidem Fosterem na kontě nejprodávanější soundtrack všech dob k filmu Osobní strážce (The Bodyguard) s Whitney Houstonovou.

Evans používá webové stránky www.brianevans.com a na Twitteru vystupuje jako @croon1.

"Brian je teď třetím nejstahovanějším zpěvákem Adult Contemporary na platformě PlayMPE, jedničce pro distribuci hudby do rozhlasových stanic po celém světě," říká Stenger.

Minulý týden Evans zveřejnil také píseň "Blue Bayou", další z nahrávek produkovaných Waldenem.

"Na albu je celkem 11 skladeb, které nám Brian prostě nedovolil vydat. Teď to konečně můžeme udělat a hned první singl debutoval na 3. místě. V tom, co dělá, je prostě nejlepší."

Týdenní žebříček 20 nejstahovanějších skladeb Adult Contemporary - Daily Play MPE®.

TZ PROTEXT