Celebrity, kterým se podařilo utajit těhotenství až do porodu

06.08.2023

Možná vám neušlo, že bývalá modelka Diana Kobzanová letos porodila třetí dítě. Samo o sobě samozřejmě nejde o nijak zvláštní událost – šokující však bylo, že těhotenství i porod dokázala utajit až do poslední chvíle. Veřejnost neměla o jejím požehnaném stavu tušení. Zatímco většina těhotných žen sdílí svou radost s širokým okolím od samotného začátku, některé z určitých důvodů volí zcela opačnou cestu. Které další celebrity upřednostnily soukromí?

Další známou osobností, která své třetí těhotenství dlouho zamlčovala, je filmová producentka Olga Menzelová. Narození syna Alberta oznámila veřejnosti prostřednictvím sociálních sítí až s ohromujícím zpožděním roku a půl. Svého malého syna představila svérázným způsobem, v příspěvku uvedla "Seznamte se: nejpronásledovanější dítě – zřejmě nejen v Praze. Všichni vědí, že existuje, ale nikdy ho nikdo neviděl," a požádala o respektování soukromí. Odhalila také, že otcem chlapečka je egyptolog Miroslav Bárta (53), ačkoli tou dobou byla ženou legendárního režiséra Jiřího Menzela (†82).

Za zmínku stojí také známá dvojka - herečka Jessica Biel a zpěvák Justin Timberlake. Pár tvoří už deset let a své soukromí si střeží velmi pečlivě. O jejich sedmiletém synovi Silasovi Randallovi se dozvěděli veřejnost až půl roku po jeho narození, k čemuž jim částečně pomohla i pandemie, během které se rodina přesunula do Montany na severozápadě USA. Justin sice některé momentky ze svého života sdílel, ale dbal na to, aby svou polovičku na fotografiích zachytil jen od pasu nahoru. Dnes má jejich mladší syn Phineas dva roky.

A našly by se i další celebrity, které si na blesky fotoaparátů a zvučné titulky v médiích příliš nepotrpí. Velmi dlouho úspěšně tajila těhotenství také Eva Mendes. Sympatický pár spolu počal dvě dcery a svou lásku zpečetil v roce 2022 svatbou. Na seznamu tajnůstkářek nechybí ani Scarlett Johansson (o porodu informovala až o měsíc později) či Kylie Jenner ze slavného rodu Kardashianů – i ta své první miminko představila světu až po narození. 

Zdroj: externí přispěvatel