Cesta Vémoly a Kincla k dlouho očekávanému zápasu vyvrcholí již tuto sobotu

15.05.2023

Na toto zúčtování jsme všichni čekali téměř 5 let. Nejočekávanější zápas domácí scény o krále střední váhy je tady! Kincl vs. Vémola, šampion střední váhy proti šampionovi polotěžké váhy a obrovská rivalita, která nemá obdoby! Dva velikáni MMA a dva osobité příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz.

Již v sobotu 20. května v pražské O2 areně se odehraje jedna z největších událostí v historii česko-slovenské bojové scény. Duel mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem slibuje vzrušení a adrenalinovou podívanou pro fanoušky MMA. Tento zápas bude další kapitolou rivalství dvou velmi dobře známých MMA bojovníků.

Kdo se stane vítězem? Karlos Vémola nebo Patrik Kincl?

Celá bojová scéna je napnutá očekáváním tohoto střetnutí mezi Vémolou a Kinlcem. Jejich rivalita a vzájemný respekt jsou základem pro tento velký zápas. Oba bojovníci mají své osobité příběhy a jejich cesta k tomuto zápasu byla plná tvrdé práce, odříkání a tréninků.

Fanoušci jsou z nadcházejícího zápasu nadšení a očekávají nezapomenutelnou podívanou. Souboj mezi Vémolou a Kinlcem se zapíše do historie MMA a bude připomínán ještě dlouho po skončení turnaje. Nyní je otázkou, kdo zvítězí. Karlos Vémola nebo Patrik Kincl? Odpověď se brzy dozvíme a věřme, že nás čeká nezapomenutelný zážitek plný sportovního ducha a síly lidské vůle.

Vémola a Kincl jsou oba nositeli šampionátů ve svých váhových kategoriích. Vémola se proslavil jako šampion polotěžké váhy, zatímco Kincl drží titul šampiona střední váhy. Jejich souboj před pěti lety skončil vítězstvím Vémoly, ale nyní mají oba bojovníci šanci ukázat, kdo je opravdovým králem.

Galavečer Oktagon 43 slibuje spoustu zajímavých zápasů

Oktagon 43, který se koná v rámci evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger, přinese i další zajímavé zápasy. David Kozma, nejdéle panující šampion Oktagonu v letech 2018-2022, se utká se 5násobným světovým šampionem Alexem Lohorém z Francie. Tento souboj slibuje velké napětí a boj o postup do semifinále.

Dalším atraktivním duelem bude střet dánského šampiona Glismanna s nizozemským šampionem Van Suijdamem. Tito bojovníci mají nevyřízené účty a Glismann má šanci oplatit porážku, která se odehrála již pět let zpět.

Celý turnaj je plný skvělých soubojů, jako například souboj mezi polským šampionem Bryczekem a bývalým šampionem Cage Warriors Chadwickem, nebo zápas mezi bývalým šampionem lehké váhy Legierskim a rozjetým Kuzníkem.

Diváci se mohou těšit na legendární show

Fanoušci se mohou těšit na skvělé sportovní výkony a nekompromisní bojovou akci, která je typická pro Oktagon. Ten slibuje jedny z nejlepších turnajů v historii. Kromě napínavých soubojů nabídne i nejlepší audiovizuální show, která umocní atmosféru a diváci budou mít možnost zažít opravdový adrenalinový zážitek.

Oktagon 43 je připraven přivítat své fanoušky a dát jim nejlepší možnou show. Tento turnaj bude důkazem, že bojové umění MMA má silný vliv na sportovní svět a umí sjednotit lidi všech národností a zájmů. Na galavečer Oktagon 43 se diváci mohou přijít podívat už tuto soboru 20. května.

Andrea Ježková