Chcete se dostat do formy spolu s úspěšnou MMA bojovnicí? Objednejte si trénink s Veronikou Babe Zajícovou

05.10.2023

Veronika Babe Zajícová, česká bojovnice ve smíšených bojových uměních (MMA), rozšířila svou nabídku služeb o soukromé tréninky. Tyto tréninky jsou určeny pro všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé.

Veronika Zajícová je profesionální bojovnice, která v současnosti soutěží v organizaci RFA (Real Fight Arena) a trénuje v klubu SBG Ireland HQ v Irsku pod vedením trenéra Johna Kavanagha.

Tréninkový plán soukromých tréninků je přizpůsoben individuálním potřebám každého klienta. Zahrnuje zahřátí, rozhýbání, přípravné drilly, mobilitu, strečink, stínový box, kickbox, techniky MMA, sparring a kondiční trénink. Na soukromý trénink s Veronikou si můžete zajet do Krnova či Ostravy.

Co už má Veronika za sebou?

Zajícová má za sebou bohatou sportovní kariéru. V roce 2022 získala titul světové organizace GAMMA (European Champion). MMA šampionát se konal v Tbilisi v Gruzii a šlo o disciplínu B11 Elite striking MMA. V roce 2023 zvítězila na mistrovství ČR v K1 a NO-GI, na mistrovství Izraele v NO-GI a na mistrovství Evropy v boxu získala třetí místo.

Soukromé tréninky s Veronikou Babe Zajícovou jsou skvělou příležitostí, jak se naučit nové techniky, zlepšit své dovednosti a zvýšit svou výkonnost.

Pro více informací a rezervaci tréninku kontaktujte Veroniku Zajícovou na webových stránkách nebo na sociálních sítích.

Proč zvolit soukromé tréninky s Veronikou Babe Zajícovou?

  • Veronika Zajícová je profesionální bojovnice MMA s bohatými zkušenostmi a úspěchy.
  • Tréninkový plán je přizpůsoben individualitám každého klienta.
  • Tréninky jsou vedeny profesionálně a bezpečně.
  • Možnost individuálních cen a množstevních slev.

Co si vzít s sebou na první lekci?

Pro trénink je potřeba sportovní oblečení, ručník a dostatek tekutin. Boxerské rukavice, MMA rukavice a chrániče nohou lze zapůjčit na místě. Cvičit lze na boso nebo ve sportovní obuvi. Dále budete potřebovat bandáže a chránič zubů. Pokud je nemáte, lze je zakoupit na místě. Případně můžete mít i chrániče loktů a kolen.

Cena soukromých tréninků je individuální a závisí na délce a intenzitě tréninku. Pro více informací a rezervaci tréninku pokračujte na stránku KONTAKTY NA VERONIKU ZAJÍCOVOU

Více informací na oficiálním webu: www.veronikazajicova.com.