Chcete se stát profesionálním bojovníkem? Zajděte si na trénink k úspěšné mladé bojovnici Veronice Babe Zajícové

25.09.2023

Veronika Babe Zajícová, zkušená česká bojovnice, nabízí tréninky v MMA, boxu a kickboxu. Veronika je známá svými úspěchy z těchto sportovních oblastí a na rozdíl od mnoha jiných sportovců nabízí své zkušenosti a dovednosti i ostatním. Můžete se k ní připojit na soukromých trénincích v Krnově a v Ostravě, kde vám pomůže dosáhnout vašich cílů v bojových uměních.

Jaké úspěchy má Veronika Babe Zajícová za sebou?

Veronika Babe Zajícová se může pyšnit bohatou sbírkou titulů a úspěchů v oblasti MMA a dalších bojových disciplínách. V roce 2022 se stala světovou šampionkou v organizaci GAMMA (European Champion), kde excelovala ve disciplíně B11 Elite striking MMA v gruzínském Tbilisi. Její úspěchy však nekončí tímto titulem.

V roce 2023 dokázala triumfovat na mistrovství České republiky v K1 a NO-GI, což dokazuje její univerzální schopnosti v bojových uměních. Stejně tak zvítězila na mistrovství Izraele v NO-GI a získala třetí místo na mistrovství Evropy v boxu. Veronika Zajícová není jen bojovnicí s jedním zaměřením, je šampiónkou ve více bojových disciplínách.

Tréninkový plán na míru

Jednou z výjimečných vlastností nabídky Veroniky Zajícové jsou soukromé tréninky přizpůsobené individuálním potřebám každého klienta. Její tréninkový plán zahrnuje komplexní přípravu, která zahrnuje zahřátí, rozhýbání, mobilizační cviky, strečink, stínový box, kickbox, techniky MMA, sparring a kondiční trénink. Tento rozsáhlý plán je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout vašich cílů a zlepšit vaše dovednosti ve smíšených bojových uměních.

Co budete potřebovat?

Pro trénink s Veronikou potřebujete pouze sportovní oblečení a ručník, abyste se mohli pohodlně převléknout po tréninku. Boxerské rukavice pro box a kickbox, MMA rukavice a chrániče nohou jsou k dispozici k zapůjčení. Můžete trénovat na boso nebo ve sportovní obuvi, ale doporučuje se, abyste měli také bandáže a chránič zubů. Pokud tyto vybavení nemáte, nevadí, můžete je zakoupit na místě. Pro ty, kteří jsou zvlášť opatrní, jsou k dispozici také chrániče loktů a kolen.

Proč trénovat právě s Veronikou?

Veronika Zajícová má nejen bohaté zkušenosti a úspěchy v MMA, ale také ve vedení tréninků na profesionální úrovni. Její tréninkový plán je navržen tak, aby byl co nejefektivnější a co nejvíce přizpůsoben individuálním potřebám každého klienta. S Veronikou můžete trénovat profesionálně a bezpečně, a to za individuální ceny a s možností množstevních slev.

Kolik vás to bude stát?

Cena soukromých tréninků s Veronikou Zajícovou je individuální a závisí na délce a intenzitě tréninku. Chcete-li se dozvědět více informací a rezervovat si svůj trénink, kontaktujte Veroniku nebo navštivte její oficiální stránku www.veronikazajicova.com.

Nyní máte možnost stát se součástí úspěšného světa smíšených bojových umění a dosáhnout svých vlastních sportovních cílů s pomocí Veroniky Babe Zajícové. Je čas vykročit na cestu k vlastním úspěchům v bojových uměních.