Chcete začít cvičit, ale nechcete se snažit sami? Pak navštivte ostravské fitko!

08.10.2023

Pravidelný pohyb dokáže ohromně zlepšit kvalitu vašeho života. Díky němu získáte hezčí postavu, větší sebevědomí, pevnější imunitu, zpomalíte stárnutí, zvednete svou náladu a budete se moci těšit z ohromně pestré škály dalších benefitů. Málokdo se však odhodlá začít sportovat na vlastní pěst. Přesně proto se vám bude hodit návštěva fitka. Na co se můžete těšit?

Bezpočet zábavných aktivit

Zapomeňte na extrémní dřinu, olympijské výkony a další přehnané zbytečnosti. Průměrný člověk cvičí proto, aby udělal něco pro své zdraví, zabavil se a cítil se dobře. Jedno je však jasné – pokud nemáte žádné zkušenosti, bude zpočátku vhodné vsadit na vedení zkušených trenérů.

Velmi pestrou nabídku poskytuje hlavně fitko Ostrava, které se rozkládá na ploše o rozloze 2 200 metrů čtverečních. To znamená více než dvacet plně kvalifikovaných trenérů a spoustu různých druhů cvičení pro začátečníky i zkušené.

Muži ocení zejména vzpírání. V průběhu lekcí se naučíte správnou techniku, zapojení svalů, rozložení tréninku, dozvíte se o jídelníčcích a tak dále. Ženy často volí spíše HEAT, s jehož pomocí spálí přebytečná kila, vytvarují postavu a budou se cítit skvěle.

Podívejte se sami

Podobná situace platí i pro badminton, klasickou kulturistiku a mnoho dalších dostupných sportů. Záleží opravdu jen na vás, jaký pohyb je vám nejsympatičtější. Ať tak, nebo onak, potkáte nejen zkušené trenéry, ale i podobně naladěné lidi.

Jak začít? Nejdříve se podívejte na webové stránky Fitness centrum Ostrava, kde najdete podrobný rozpis cvičení, ceník a další důležité informace. Zajisté vás potěší otevírací doba od pondělí do neděle, od brzkého rána až do večerních hodin. Díky tomu máte možnost cvičit, ať už pracujete v jakoukoliv denní dobu.

komerční sdělení