Co je lepší, než mít motýly v břiše? Mít červíky a cvrčky v břiše!

09.02.2023

Na den 14. února připadá svátek zamilovaných. Lidé se obdarovávají květinami, cukrovinkami nebo valentýnskými přáníčky. Není nutné dělat velká gesta, každého potěší drobná maličkost ve formě zdravějšího mlsání, protože je známo, že láska prochází žaludkem. Zkuste letos namísto tradičních dárků pořídit pro svou drahou polovičku křupavé červíky nebo čokoládu se cvrčky!

Český startup Grig Vás přesvědčí, že jedlý hmyz může být v našem jídelníčku velice přínosný. Není to jen z důvodu, že se hmyz vyznačuje vysokým obsahem proteinů, ale také se může pyšnit vysokým obsahem vitaminů a minerálních látek! Navíc je chov hmyzu výrazně šetrnější než chov tradičních hospodářských zvířat.

Inspirujte se Grig hmyzí nabídkou, kterou potěšíte opravdu každého.

Čokoláda se cvrčky

Čokoláda pohladí nejen tělo i duši, ale také obohatí jídelníček o bílkoviny. Vyzkoušejte naše mléčné nebo hořké čokolády, které jsou posypány sušenými cvrčky.

Tequila

Vychutnejte si skleničku něčeho výjimečného. Namísto láhve vína vyzkoušejte naši Tequilu krapet jinak", která se obsahuje opilé červíky a vyznačuje dokonale jemnou chutí.

Chipsy a tyčinky

Plánujete na večer sledování romantického filmu? Namísto klasických chipsů vyzkoušejte cvrččí chipsy nebo tyčinky. Hmyz je obsažen ve formě prášku, takže ani nepoznáte, co křupete. A i když sníte celé balení, nemusíte mít výčitky, že jste snědli něco nezdravého!

Jednohubky originálně? Pomazánka zdravě!

Pro přípravu jednohubek nebo chlebíčků můžete vyzkoušet naši novou cvrččí pomazánku! Je totiž zdravou a výživnou alternativou běžných pomazánek. Vyrábí se z cvrčků a představuje chutný způsob, jak obohatit svůj jídelníček o zdravé bílkoviny. Stačí jen namazat na pečivo a vychutnávat.

Večeře zdravě? S Grigem hravě!

Pokud chcete uvařit romantickou večeři, můžete využít naši boloňskou omáčku, která je jedinečnou variací na tradiční italský pokrm Bolognese, která obsahuje cvrčky jako zdroj bílkovin. Cvrččí mouka společně s kořením tvoří vynikající omáčku, která je navíc bohatá na bílkoviny i je také ekologicky udržitelná. Výborně se hodí k těstovinám, rýži nebo ji můžete použít jako základ na pizzu. Fantazií se meze nekladou!

Pokud nejste zastáncem boloňské omáčky, vyzkoušejte naše cvrččí chilli con carne. Jedná se o vydatný a chutný pokrm, který kombinuje bohatou chuť cvrčků s kořením o příchuti tradičního chilli con carne. Obsahuje cvrččí protein jako náhradu mletého hovězího masa a můžete jej podávat například s rýží, těstovinami nebo tortillou. Představuje chutné, výživné jídlo, které je zároveň ekologické.

Neexistuje chvíle, kterou by nedokázaly vylepšit naše cvrččí produkty. Proto neváhejte a objednejte si naše produkty na www.grig.cz. Při zadání kódu VALENTYN14 dostanete slevu 14 % na celou objednávku

Platí do 13.2.2023. 

E-shop: www.grig.cz

Facebook: GRIG

Instagram: grig.cz, #ZkusCvrcka

Zdroj: Grig

Zpracovala: Andrea Ježková