Desátý galavečer The Ring rozbouří Brno. Patron Boxing spojí síly s Karaivanovem a Fusion Fight League

10.12.2023

Dárek pro druhou adventní neděli je zde. Patron Boxing už 2. února uspořádá svůj jubilejní desátý event. V brněnském Boby Centru se předvedou hvězdy napříč celou domácí postojovou scénou. "Spojili jsme síly s Martinem Karaivanovem, jehož Fusion Fight League zde má velkou základnu v K-1 a thajském boxu," říká k oznámení eventu Patrik Knopp, promotér Patron Boxing.

Patrik Baláž. Milan Procházka. David Dvořáček. Jan Polák. A ještě jedno velké jméno boxerské scény, které vám představíme později. Toť část lákavého menu pro galavečer The Ring 10.

"Po vzájemné dohodě a několika rozhovorech s Martinem Karaivanovem jsme se domluvili, že bychom mohli udělat společný galavečer v boxu, K-1 a thajském boxu. On má v Brně obrovskou základnu, má zkušenosti skrze organizaci Fusion Fight League, my zase můžeme nabídnout boxerskou kvalitu. Bude tam šest zápasů v boxu, čtyři v K-1 a jeden v thajském boxu. Chceme tímto oslovit širší základnu bojových sportů," láká fanoušky bojových sportů Knopp.

Je rozhodně na co. Vedle boxerské elity zde budou také fantastičtí zástupci dalších postojových disciplín. Jan Juříček je zatím neporaženou mladou puškou Karaivanova Jetsaam Gymu a na domácí půdě bude jistě chtít ve své vítězné šňůře pokračovat. Příznivci z moravské metropole se mohou těšit i na Tomáše Němečka, tvrďáka Milana Ganošku či Norberta Růžičku.

"Martin Karaivanov je zkušený promotér a věřím, že díky spojení našich sil se mají fanoušci opravdu nač těšit, že se od začátku do konce nebudou moct odlepit očima od dění v ringu. Navíc v příjemných prostorách Boby Centra se skvělou akustikou, kde je z každého místa možné sledovat ostré bitvy bojovníků," zazní od promotéra Patron Boxing.

Ten má pro fanoušky ještě jednu dobrou zprávu: "Plánujeme společný event v Brně pořádat pravidelně jednou ročně, v červnu bychom se pak chtěli vrátit opět také do Prahy. A pro rok 2024 chceme expandovat dále do zahraničí, v hledáčku máme Arménii a Kypr."

Takže, krásnou druhou adventní neděli všem. A věřte, že dárkům od Patron Boxing ještě ani zdaleka konec není.

Zdroj: TZ Patron Boxing