Domluvte si profesionální trénink u talentované MMA bojovnice Veroniky Babe Zajícové

06.11.2023

Rozhodli jste se začít trénovat bojová umění? Trénujte s jednou z nejlepších! Veronika Babe Zajícová nabízí profesionální soukromé tréninky v Krnově a Ostravě!

Veronika Babe Zajícová, česká bojovnice s bohatými úspěchy v MMA, boxu a kickboxu otevírá dveře pro další nadšené bojovníky. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své dovednosti a dosáhnout úspěchu v bojových uměních, zkušená Veronika je pro vás ideální volbou.

Úspěchy Veroniky Babe Zajícové

Nejde jen o tituly, ale také o vášeň a zkušenosti. Veronika se stala světovou šampionkou v B11 Elite striking MMA v Tbilisi v roce 2022, což je jen jedním z mnoha vrcholů v její kariéře. Získala tituly na mistrovství České republiky v K1 a NO-GI v roce 2023 a triumfovala na mistrovství Izraele v NO-GI. Její třetí místo na mistrovství Evropy v boxu dokazuje její univerzální dovednosti.

Individuální tréninkový plán

Jedna z výhod tréninku s Veronikou je její schopnost přizpůsobit trénink vašim potřebám. Tréninkový plán zahrnuje různé fáze, včetně zahřátí, mobilizace, stínového boxu, kickboxu, technik MMA, sparringu a kondičního tréninku. Tento komplexní přístup vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Co budete potřebovat?

Pro trénink s Veronikou potřebujete pouze sportovní oblečení a ručník. Rukavice a chrániče jsou k dispozici k zapůjčení, a můžete trénovat na boso nebo ve sportovní obuvi. Pokud nemáte vlastní vybavení, můžete si je zakoupit na místě. Chráníme vaši bezpečnost, takže jsou také k dispozici chrániče loktů a kolen.

Proč si vybrat Veroniku?

Veronika nejenže zdůrazňuje výkon, ale také bezpečnost. S jejím vedením můžete trénovat profesionálně a efektivně. Cena soukromých tréninků se odvíjí od délky a intenzity tréninku, takže najdete možnost, která vyhovuje vašemu rozpočtu. Kontaktujte Veroniku nebo navštivte její oficiální webové stránky na www.veronikazajicova.com, abyste získali více informací a rezervovali si svůj první trénink.

Nastal čas stát se lepším bojovníkem s Veronikou Babe Zajícovou a dosáhnout svých vlastních cílů v bojových uměních.