Ducár neví, co si oblékne do hideaway se Sandrem. Ten kontruje: Nikde není psáno, že ho nemůžu seknout

17.12.2023

Šestikolový zápas, který má být pro jednoho přípravou na velké výzvy v roce 2024, druhý je brán za potravu. "Sandro je hodně podceňovaný, ale boxovat umí," usmívá se trenér Miloš Kuběna v medailonku Patron Boxing. Jeho svěřence je Alessandro Jandejsek (7-4, 6 KO), kterého na event The Ring 9 v Bratislavě čeká favorizovaný Vasil Ducár (14-7-2, 10 KO).

"Miky, co říkáš na toho Sandra? Prý nám spolu dají randíčko. Co bych si měl vzít na sebe?" vtipkují na konto brněnského boxera Ducár s trenérem Michalem "Mikešem" Vančurou.

Reakce? 

"Viděl jsem nejen tento hejt, je to pro mě poprvé, co něco podobného zažívám, ale jen se tomu směju. Nikde není psáno, že i když mám za sebou zkušenost z Love Islandu, tak nemohu Vasila seknout," pousměje se bijec přezdívaný Sandro, kterému proudí v těle horká italská krev, v novém medailonku. Ten naleznete na Youtube kanále Patron Boxing.

Odkud se Jandejsek vlastně vzal? "Sportuji celý život. Začal jsem s K-1, pak přišel do Brněnské boxárny, kde se mě ujal Miloš (Kuběna) a přešel jsem na klasický box," dává nahlédnout do svého soukromí bijec, který mezi boxerskými profesionály debutoval teprve loni v březnu. Od té doby stihl všech svých jedenáct soubojů, a to i s třítýdenní zkušeností na Love Islandu.

"Byla to zábava, ale také obrovská zkušenost. Teď ale není čas na zábavu, musí se makat, čeká mě pořádný zápas se skvělým soupeřem," dodává dvaatřicetiletý bijec.

Co od něj ještě zaznělo? Podívejte se Sandrův medailonek. A hlavně, dorazte 30. prosince do bratislavského Domu Sportu, kde uvidíte nejen tento parádní souboj. Lístky na The Ring 9 můžete nakupovat ZDE!

Zdroj: TZ Patron Boxing