Dva nahatý chlapi vtrhnou do divadel a slibují skvělé herecké obsazení, velkou legraci a příběh tak trochu ze života!

16.01.2019

Skvělé herecké obsazení, skvělá režie i výborně napsaná hra! Z takového spojení může vzniknout jen velmi atraktivní představení. Komedie Dva nahatý chlapi se dnes premiérově objevuje v pražském Divadle Palace a v příštích týdnech i měsících pak na desítkách míst po ČR! Předpremiéra se uskutečnila v neděli v Hostivici u Prahy.

Martin Zounar a Martina Randová - tváře novácké Ordinace, český Belmondo Martin Kraus a herečka, zpěvačka a moderátorka Daniela Šinkorová, to jsou hlavní představitelé komediálního příběhu od Sébastiena Thiéryho.

Režie se ujal Antonín Procházka, který je pověstný svou precizností, smyslem pro humor i velmi osobním přístupem k hercům.

"Mně se na tom dělá moc dobře, protože herci na sebe skvěle slyší, jsou kreativní, doplňují se a radí si i navzájem. Není tam žádná rivalita, nic. Naopak je to úžasná parta lidí, kteří mají smysl pro humor a cit pro věc. To se mi líbí," říká režisér Procházka.

Spolupráci s ním i se svými kolegy vzájemně si samotní představitelé rolí velmi pochvalují.

"Vypadá to, alespoň podle dosavadních generálek a předpremiéry, že se to povedlo. Myslím si, že můžu v tomhle mluvit za nás všechny, že se to divákům velmi líbí. Je to velká legrace, nadsázka a o to taky šlo. Ale je to taky maličko ze života," nastínila s úsměvem divadelní a seriálová herečka Martina Randová, kterou znají diváci Ordinace v růžové zahradě jako potrhlou Heluš, manželku Bobo Švarce, tedy Martina Zounara, přičemž ona už dvě desítky let hraje například na pražské Fidlovačce. "My si to s Martinem Zounarem opět užíváme jako manželský pár. Baví nás to spolu...," podotkla Randová.

"Je to zvláštní, ale opravdu to může být ze života, když se jednoho dne probudíte nahý v posteli a vedle sebe máte jiného nahého muže. Nevíte, co se stalo, proč zrovna on a tak nějak nevíte nic...? Tím vším to začíná a z jednoho velkého nedorozumění se pak může lehce stát i taková malá partnerská tragédie...," směje se Martin Zounar, jemuž je na jevišti parťákem Martin Kraus. "Jsem moc rád, že jsem se díky tomu poznali, protože on je skvělý kolega a parťák," doplnil Zounar.

"Mě to opravdu hodně baví. Je to skvělá parta lidí, včetně pana režiséra. Hodně se u toho nasmějeme, ale samozřejmě i pracujeme. A mohu ujistit diváky, že jsme skutečně nazí - tedy my dva s kolegou Zounarem. Dámy nahé nebudou, i když by to samozřejmě bylo zajímavé," podotkl s humorem sobě vlastním mladý divadelní, filmový a televizní herec a také milovník koní Martin Kraus.

"Je to velká legrace a u té já nesmím chybět. Skvělá hra, bezva kolegové, výborná režie, super atmosféra. Takže si myslím, že diváci na to budou chodit rádi," podotkla i Daniela Šinkorová.

"Dva nahatý chlapi mi dělají velkou radost! Podařilo se nám spojit zajímavý titul s výborným obsazením a skvělou režií. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat! O představení začal být nevídaný zájem ještě před jeho uvedením. Například vstupenky v pardubickém divadle byly vyprodány do pěti minut od spuštění předprodeje a na dalších místech se po nich vždy taky jen zapráší. Už ze zkoušek, generálek a předpremiéry je zřejmé, že to je hodně velká legrace a jsem přesvědčen, že se diváci budou dobře bavit. Navíc jsem moc rád, že se nám podařilo dát dohromady skvělou hereckou partu, se kterou nás ještě určitě čeká další spolupráce," doplnil producent představení Jiří Turek, který stojí mj. i za plzeňským festivalem humoru Komedy fest, produkcí inscenace Carmen Y Carmen s Dagmar Peckovou, Bárou Hrzánovou, Janem Jiráněm a Miroslavem Kořínkem a v minulosti kromě jiného produkoval i Česko-slovenské turné baletních mistrů Jiřího a Otty Bubeníčkových u příležitosti ukončení jejich profesionální taneční kariéry.

Foto: PROTEXT