Fighterka Veronika Zajícová vyzývá youtubera Dannyho Threemana k boji: "Je zvrácenost bojovat se slepým."

02.05.2023

Mladá česká fighterka Veronika Zajícová se postavila na odpor proti kontroverzním výrokům youtubera Dannyho Threemana, který vyjádřil zájem bojovat proti slepému Dragunovovi v kleci MMA. Zajícová to považuje za naprosto nepřijatelné a vyzývá Threemana, aby se s ní postavil do ringu. Pokud by byl Threeman ochoten přijmout výzvu, Zajícová nechce za zápas žádné peníze, pokud by ale přece jen nějaké dostala, daruje je na dobročinné účely.

Mladá fighterka Veronika Zajícová zaujala svět MMA svou nekompromisní výzvou youtuberovi Danny Threemanovi ke společnému boji. Zajícová preferuje úctu handicapovaných před směšným bizárem. Reagovala tak na Threemanův kontroverzní komentář, kdy řekl, že by chtěl bojovat se slepým Dragunovem.

"Člověk, který je tak ubohý, že chce jít bojovat do klece proti slepému, je duševní mrzák. Jestli je alespoň trochu chlap, tak ať si troufne na mě."

Podle Zajícové by takový boj nikdy neměl být dovolen

Zajícová rychle okomentovala tento názor, nazvala ho zvráceností a vyzvala Threemana k boji. Podle ní boj mezi zdravým člověkem a slepým či jinak handicapovaným, by neměl být nikdy dovolen a je to projev neslušnosti a nerespektování soupeře.

,,Fight se slepým je zvrácenost."

Když peníze, tak na dobrou věc

Veronika Zajícová prohlásila, že za tento zápas nechce peníze, ale pokud by nějaké dostala, daruje je nadaci Dobrý anděl rodinám s handicapovanými dětmi. Tento krok ukazuje, že Zajícové nejde jen o to, porazit Threemana, ale chce tak i projevit úctu, pokoru a respekt vůči handicapovaným lidem.

Threeman zatím na výzvu neodpověděl, ale Veronika Zajícová se přesto těší, až se setkají tváří v tvář a ukáže mu, zač je toho loket.

,,Nemá to v hlavě v pořádku. Já mu ukážu, kde je jeho místo."

Pozn. redakce: Podívejte se na výzvu Veroniky Zajícové:

Kdo jsou Danny Threeman a Dragunov?

Danny Threeman je populární youtuber, který se specializuje na obsah z oblasti herního průmyslu. Na jeho kanálu se objevují hry, recenze a soutěže, a jeho fanouškovská základna se pohybuje v řádu statisíců. Dragunov na druhé straně je český slepec, který se narodil s nevidomostí, ale i přesto se věnuje bojovým uměním, konkrétně Brazilian Jiu-Jitsu. V minulosti se také účastnil zápasů MMA, kde si získal řadu fanoušků svým odhodláním a statečností.

Zpracovala: Andrea Ježková