Film SUPERŽENA: zvětšování prsou na place

28.03.2023

Režisérka Eva Toulová opět předvedla, že se při natáčení vlastních hereckých akcí nebojí ani odvážnějších scén jako je například zákrok zvětšení prsou. Nešlo však o skutečnou operaci. Celá událost se odehrála v rámci dotáček celovečerního filmu SUPERŽENA, které probíhaly na estetické klinice ABClinic v Praze.

Dlouho připravovaný snímek, který se věnuje postavení moderní ženy ve společnosti, završil natáčení scénami záběrů estetických úprav, které jsou v ženském světě velkým tématem. 

"Filmem jsme se snažili nahlížet na ženu z různých úhlů a požadavků společnosti, jedním z nich je samozřejmě krása. Očekává se, že budeme krásné v každé situaci a nejlépe navěky a možnosti, jaké estetické kliniky nabízejí, jsou neuvěřitelné! Proto jsem téma plastické chirurgie nemohla vynechat." uvedla k natáčení režisérka Eva Toulová.

"Přiznám se, že jsem netušila, že scény pojmeme až tak realisticky, ale když už jsme k natáčení přizvali skutečného plastického chirurga, a chtěla jsem po něm nakreslit čáry na tělo, které byly ve scénáři stěžejní, natočili jsme to nakonec tak, jak proces vážně ve skutečnosti probíhá." zmínila režisérka.

V rámci finální proměny v krásku musela mít pak režisérka speciálně upravený kostým pro zdůraznění křivek

"Měla jsem na sobě korzet a čtyři podprsenky, aby byl efekt na kameru co nejviditelnější. Ale když máte skvělou maskérku a kostymérku, nic není nemožné! A i když se kameramanské sekci nechtělo čekat půl hodiny na moje zkrášlení, myslím, že výsledek stojí za to!" shrnula Eva Toulová.

Kromě atraktivních scén se diváci mohou těšit i na lákavé obsazení v podobě Matouše Rumla, Igora Bareše, Jitky Sedláčkové, Natálie Grossové, Olgy Lounové nebo hvězd stand up komedie v čele s Adélou Elbel. Snímek, který vzniká pod produkční společností Copperfilm, bude v kinech k vidění už letos.

Zdroj: TZ Copperfilm

Foto: Elen Yermachenko

Zpracovala: Andrea Ježková