Dex, Dex, Dex, chce mít se mnou sex! Frank Wild přináší nový singl. Je to ještě větší divočina než Hafo?!

25.10.2023

Po úspěchu kontroverzního singlu "Hafo" přichází Frank Wild rovnou s dvěma novinkami, které ne náhodou vydává v období Halloweenu. První z nich "Upír Dex" nabízí divoký mix provokace, smyslnosti a okultního hororu, který nepochybně vzbudí pozornost a vyvolá rozporuplné reakce. Zpěvák opět vsadil na spolupráci s Kafuu, kterou známe nejen z hudební branže, ale velkou popularitu získala také na Instagramu a díky peprnému obsahu i na platformě OnlyFans.

Jak je u Franka zvykem, singl vás zase vytrhne z vaší komfortní zóny. Wild se nechal inspirovat legendárním videoklipem "Thriller" od Michaela Jacksona, ale stejně jako u úspěšného hitu Hafo se jedná o netradiční hudební experiment s pořádnou dávkou nadsázky, humoru a sexy tanečků. 

"První myšlenka na tento song sahá až do jara 2021. Tehdy jsem vymyslel song s názvem Nightstalker. Měl to být můj první "crazy" song a zpěvačka měla být původně Mia. Osud měl ale jiné plány, a tak jsem jej v průběhu času přepracoval a vznikl Upír Dex ve spolupráci s Kafuu. Už jsme spolu pracovali a vím, že to mezi námi klape. Kdo ví, možná se někdy setkáme při dalším projektu. Zajímavostí je, že celý videoklip včetně scénáře a střihu byl hotov za pouhé čtyři dny. Kdo by to byl řekl?" směje se Wild při vzpomínce na trochu bizarní natáčení.

"Natáčení jsem si užila, i když některé scény jsou peprnější, než jsem čekala. Diváci se můžou těšit na nejžhavější halloweenskej song, jaký kdy v Česku byl. Videoklip jsem navíc s předstihem pustila vybraným sledujícím na OnlyFans, abych zjistila, jestli se jim bude líbit. Byli nadšení, takže věřím že tahle šílenost poblázní všechny fanoušky erotiky i Halloweenu," dodala nadšeně Kafuu.

Představte si upíra, který vyskočí ze křoví na zpěvačku. To vše v ponuré atmosféře halloweenské noci. Divoké? Ano. Pobuřující? Bezesporu. Fascinující? Rozhodně. Kdo by odolal směsi vzrušení, temnoty a erotiky, kterou nabízí Frank Wild ve svém novém singlu? A kdo by odolal žhavé Kafuu, která se objevuje po boku provokativního zpěváka? Singl "Upír Dex" nejenže je kontroverzní, ale také nabízí otevřený konec - rozuzlení přijde za týden! Co nás čeká v dalším dílu? Aktuálně víme jen, že pokračování nese název "Zabil Jsem Svou Holku" a na základě prvních informací se zdá, že se bude jednat výstřední party na hřbitově, kde se objeví roztleskávačky, zombie i policejní zásahovka.

TZ PROTEXT

Mohlo by vás zajímat: KAFUU na RED FACE