Hamala na koloběžce, Rosák o holi - ve videoklipu plném hvězd

13.09.2023

O víkendu proběhlo v pražském hotelu Comfort natáčení videoklipu písně Šimona Pečenky Deštník Osamělých. Pod režijní taktovkou Evy Toulové, se hereckých rolí zhostila řada známých tváří, jako Jiří Krampol, Jan Rosák, Alexander Hemala nebo Zuzana Bubílková.

Emotivní písni se dostane netradičního vizuálního zpracování

"Rozhodli jsme se pracovat s vytvořením ojedinělého dětského světa, který se objevuje našemu chlapeckému hrdinovi skrze kouzelné brýle a proměňuje lidi v jejich skryté dětské já." upřesnila Eva Toulová.

V rámci natáčení, ve stylu návratu do dětských let, tak přiměla režisérka Zuzanu Bubílkovou pomalovat si obličej, Jana Rosáka zahrát si hokej s důchodcovskou holí nebo Alexandra Hemalu projet se na koloběžce.

"Všichni herci byli úžasní, a i přes úmorné vedro podávali bezchybné herecké výkony. Skvělá Jana Vaculíková se do role ponořila dokonce tak, že se nám na ulici na všech čtyřech rozštěkala. Pan Hemala zase poprvé vyzkoušel elektrickou koloběžku" libovala si režisérka.

Příjemnou atmosféru na place potvrdil i zpěvák písně Šimon Pečenka: "Bylo to náročné, ale díky lidem před i za kamerou, vládla fantastická atmosféra, kterou, věřím, ocení i diváci našeho videoklipu." S režisérkou jde přitom o jejich druhou spolupráci. Šimon Pečenka je dramaturgem nově připravované romantické komedie Evy Toulové - Láska na zakázku, který brzy půjde do kin.

Videoklip písně Deštník osamělých, ke které napsal hudbu David Freedom Svoboda a otextoval jí Josef Fousek, bude mít premiéru do tří týdnů v rámci speciální projekce.

Zdroj: TZ

Foto: Elen Yermachenko

Zpracovala: Andrea Ježková