Hard Rock Cafe uvádí na trh svůj nejnovější burger inspirovaný ambasadorem značky Lionelem Messim

03.03.2022

Messi Burger si nyní můžete objednat ve všech restauracích Hard Rock Cafe po celém světě

Restaurace Hard Rock Cafe oznámila, že svou nabídku rozšířila o nový přírůstek, Messi Burger. Jde o nejžhavější novinku v rámci kampaně "LIVE GREATNESS (ZAŽIJ VELKÉ VĚCI)" společnosti Hard Rock International ve spolupráci se světovou fotbalovou legendou Lionelem Messim. Ode dneška si fanoušci tuto lahůdku, kterou vytvořil sám Messi, mohou vychutnat v restauracích Hard Rock Cafe po celém světě.

V rámci pokračujícího partnerství společnosti Hard Rock International s Lionelem Messim představuje Hard Rock Cafe stejnojmenný burger inspirovaný touto fotbalovou legendou, který vzdává hold Messiho představě o dokonalém burgeru.

Messi Burger obsahuje deset výborných přísad, které zásadním způsobem vylepšují klasiku Hard Rock's Legendary Steak Burger. Když se fanoušci Hard Rock Cafe a Messiho do tohoto burgeru zakousnou, ochutnají šťavnatou dvojitou vrstvu těch nejkvalitnějších dokonale ochucených a propečených placiček z mletého hovězího. Vaše chuťové buňky si pochutnají na úžasné kombinaci příloh: sýru provolone, plátcích choriza, karamelizované červené cibuli a pikantní uzené omáčce, kterou najdete jen v Hard Rock Cafe, to vše uvnitř opečené briošky s drceným římským salátem a rajčaty dozrávajícími na keříku. Pokud si chcete ještě vylepšit skóre, můžete za malý příplatek vyzkoušet burger se sázeným vejcem.

"Je nám ctí, že můžeme partnerství se světoznámou fotbalovou hvězdou Lionelem Messim i kampaň LIVE GREATNESS pomocí jeho verze legendárního steakového burgeru Hard Rock Cafe ještě prohloubit," říká Jon Lucas, provozní ředitel společnosti Hard Rock International. "Máme velkou radost, že můžeme fanoušky Hard Rock Cafe a Messiho pozvat na naše hřiště, aby ochutnali burger inspirovaný Messiho oblíbenými jídly a užili si jedinečný a nezapomenutelný zážitek."

Hard Rock Cafe je mezinárodně uznávaný řetězec restaurací světové úrovně s provozovnami po celém světě, který každoročně navštíví miliony hostů. První Hard Rock Cafe bylo otevřeno v roce 1971 v Londýně. Odtud se značka rozšířila do velkých měst, například do New Yorku, Los Angeles, Chicaga, Miami, Paříže, Sydney a dalších. Hard Rock Cafe nabízí jedinečný kulinářský zážitek a jeho prioritou je používat výhradně kvalitní čerstvé suroviny. Abychom uspokojili mlsné jazýčky zákazníků neustále toužící po nových chutích, pravidelně naši nabídku rozšiřujeme o časově omezené speciály, například o burgery, inovativní koktejly a spoustu dalšího.

Další informace o Hard Rock Cafe najdete na adrese https://www.hardrockcafe.com. Další informace o společnosti Hard Rock International najdete na adrese https://www.hardrock.com.  

Zdroj: Tisková zpráva

Hollywood (USA) 3. března 2022 (PROTEXT/PRNewswire)

Foto: PROTEXT