Hledáte spodní prádlo pro pořádné chlapy?

08.05.2021

Nejen dámy, ale i pánové si zaslouží kvalitní a pohodlné spodní prádlo, které jim perfektně padne, nikde neškrtí a neomezuje v pohybu. Když tomu je opačně a prádlo je nepohodlné nebo dokonce škrtí, pánům se snižuje sebevědomí a hrozí i zdravotní potíže. O tom, že si připadají neatraktivně ani nemluvě. Jak správně vybrat spodní prádlo, a to i pro pány, kteří nosí nadměrné velikosti?

Za velikost spodního prádla se nestyďte

Na nadměrných velikostech není nic špatného, je přitom jedno, zda jde o tričko, kalhoty, mikinu, spodní prádlo.

Ať už nosíte větší velikost proto, že máte nějaké to kilo navíc, patříte mezi kulturisty, nebo vás jen příroda obdařila na těch správných místech, vždy si vybírejte oblečení tak, abyste ho přizpůsobili své postavě. A nestyďte se za to! Není nic horšího, než když máte spodní prádlo tak upnuté, že vás škrtí a vy si ho musíte neustále popotahovat. Je to nepohodlné, neatraktivní a nezdravé.

Víte, že příliš těsné pánské spodní prádlo může omezovat průchod krve v cévách a oblasti třísel? Navíc má negativní dopad na tvorbu spermií.

Z čeho můžete vybírat?

I ti, kdo mají nějaké to kilo navíc, nebo se pyšní vyrýsovanou postavou, mohou vybírat z různých druhů spodního prádla. Je jen na nich, jakému stylu dají přednost.

  • Boxerky se právem řadí na přední příčky žebříčku oblíbenosti, můžete je nosit doma i do posilovny (stejně jako trenky). Jsou pohodlné i přitažlivé, nohavičky obepínají stehna a kopírují linii těla. Dělí je do tří skupin na minimalistické boxerky, trunk boxerky se středně krátkými nohavicemi a dlouhé boxerky.

  • Trenky nadměrných velikostí jsou pohodlné, mají volné nohavice do půlky stehen, takže jsou i prodyšné. Když je doplníte o tričko nebo tílko, získáte pohodlný noční úbor na spaní.

  • Slipy zažívají pád z předních příček oblíbenosti. Nemají nohavice, je pro ně charakteristický přiléhavý střih, mohou podporovat přehřátí varlat a zpomalení pohyblivosti spermií.

Na co se zaměřit při výběru nadměrných velikostí trenek, slipů, boxerek a dalšího spodního prádla pro pány?

Nejdůležitější je dobře vybrat velikost a taky materiál. Trenky, boxerky ani slipy nesmí být příliš velké, ale ani malé. Když si nejste jisti velikostí, změřte se v pase a výsledek porovnejte s tabulkou velikostí. Ta se u jednotlivých výrobců může maličko lišit, standardně se ale můžete řídit následující tabulkou.

 Zaostřeno na materiál

Spodní prádlo přichází do těsného kontaktu s pokožkou, proto na materiálu opravdu záleží. Nejvhodnější jsou přírodní materiály jako bavlna, bambus, hedvábí a modal, které jsou lehké, prodyšné a jemné, hodí se jak na léto, tak na zimu. Klidně mohou být obohacené i o elastan, který spodnímu prádlu dodá na pružnosti a tvarové stálosti.

Víte, že v nadměrných velikostech na trhu najdete i funkční spodní prádlo? Vaši pokožku udrží i během nejnáročnější fyzické aktivity v suchu a pohodlí, pot odvede od těla, kde se vypaří. Nejčastěji jde o nylon nebo polyamid, výjimkou není ani merino vlna.

komerční sdělení

Fotka od fashionate z Pixabay