Hledáte talentovanou fotografku z Domažlicka, která se postará i o vaše sociální sítě? Obraťte se na zkušenou Lucii Jandákovou z PhotoVibes.cz

19.10.2023

Spolupráce s Lucií Jandákovou pro vás znamená novou cestu k výjimečným fotografiím a silným sociálním sítím.

Fotografie mají schopnost zachytit okamžiky a emoce, které zůstanou s námi navždy. A právě tuto kouzelnou schopnost dokáže Lucie Jandáková, zkušená fotografka z Domažlic, převést do všech svých fotografií. Lucie je vášnivou umělkyní, která svoji lásku k fotografování spojila s dovednostmi správy sociálních médií, aby pomohla svým klientům dosáhnout výjimečných výsledků. Podívejte se, jaké služby Lucie nabízí:

Co můžete od Lucky čekat?

  • Získejte originální a rozmanité fotografie

Lucie se neomezuje jen na konkrétní druh fotografie. Má širokou paletu dovedností a může vytvořit například portréty, svatební fotografie, firemní fotografie, produktové snímky a mnoho dalšího. Její fotografie jsou vždy plné vášně a detailů.

  • Lucie rozproudí vaše sociální sítě

Lucie se nezabývá pouze fotografováním, ale také vám pomůže spravovat vaše sociální sítě. Vytvoří obsah, který osloví vaši cílovou skupinu a zajistí, že budete mít silný online dosah.

  • Pozitivní reference jako důkaz kvality

Lucie má mnoho spokojených klientů, od kterých se dočkala nejedné pochvaly. Její pozitivní reference od klientů jsou důkazem jejího profesionálního přístupu a kvalitních služeb.

Profesionální fotografie, správa Instagramu i určení správné cílové skupiny

Lucie nabízí komplexní službu od A do Z, která zahrnuje nejen profesionální a originální fotografie, ale rovnou také správu Instagramu. Kromě toho také Lucie dokáže zanalyzovat vaši cílovou skupinu a sdělit vám její frustrace i obavy, což vede k úspěšným prodejům. Správně určená cílová skupina je v dnešní době ,,gró" celého online podnikání.

V dnešní době už nejde jen o strohý prodej produktů, ale hlavně o vytváření emocí, a tím i posilování vazby a důvěry s vašimi sledujícími. Ti se díky tomu mohou stát vašimi pravidelnými platícími zákazníky.

Přečtěte si recenzi od klientky Andrey Ježkové:

,,Když má přijít na focení, začínám být nervózní, protože mi to na fotkách nikdy nesluší. Vždycky mám na prd vlasy nebo se tvářím jako bych seděla v čekárně u zubaře. Ale to zná podle mě téměř každá žena. S Luckou jsem se ale cítila při focení úplně v pohodě. Přesně věděla, co mi má říct, abych se cítila v klidu, a ne jako při focení. Vždy mi řekla, jak se tvářit, kam koukat nebo co dělat s rukama, což mi opravdu pomohlo cítit se přirozeně." Klientka, Andrea Ježková.

Lucie Jandáková je fotografkou s vášní a talentem, která přenese speciální kouzlo do vašich fotografií a pomůže vám dosáhnout skvělých výsledků v online světě. Pokud hledáte spolehlivou fotografku v Domažlicích a okolí, neváhejte kontaktovat Lucii Jandákovou a objevte společně s ní krásu fotografií a online světa.

Navštivte www.photovibes.cz ještě dnes, s Lucií budete vždy v dobrých rukou.

KONTAKTY:

Lucie Jandáková

Tel.: +420 777 778 229

E-mail: lucie.jandakova@seznam.cz

Web: www.photovibes.cz

Facebook: Lucie Jandáková PhotoVibes

Instagram: lj_photovibes