Hvězda Jean-Claude van Damme je v Praze

07.11.2023

Hostem belgického hrdiny akčních filmů Jean-Claude Van Damma na úterní akci Noc s legendou v pražském klubu SaSaZu bude slavný hokejista Jaromír Jágr. Měl by se s Markem Vašutem zhostit role moderátora. Noc s legendou se uskuteční již dnes.

Agentura VDN Promo pořádá po Miku Tysonovi a Tysonu Furym další velkolepý event pod hlavičkou série Noc s legendou. Tentokrát osobně dorazí Jean-Claude van Damme, jeden z nejslavnějších akčních filmových hrdinů všech dob. VDN Promo, nepořádá jen projekt Noc s legendou, ale na svém kontě má spoustu zajímavých počinů s domácími hvězdami kultury, ale i sportu. Jmenujme například akce s Jaromírem Jágrem, Martou Kubišovou, Václavem Neckářem,…

Jean-Claude Van Damme do Prahy přiletěl již včera. V Praze není poprvé. Nejprve se setkal s novináři na tiskové konferenci.

Na tiskové konferenci na otázku deníku Právo, jestli by ve svém životě něco změnil, odpověděl bez váhání: 

"Možná bych byl trochu moudřejší. Jinak ale ničeho nelituji. Kdybych se nestal hercem, řídil bych asi taxi. Prostě jsem byl ve správný čas na správném místě a ve správném byznysu. Podobně talentovaných lidí, jako jsem já, jsou mraky. Měl jsem zkrátka štěstí."
"Život je krásný. Můžeme se bavit o neštěstí a válkách, jsou to špatnosti, ale řeknu to takhle, pokud to nemůžeme osobně změnit, užívejme si život, rodinu a děti naplno," vzkázal svým fanouškům a fanynkám.

Jean-Claude Van Damme se poprvé objevil před kamerou v roce 1979. Mezi nejznámější filmy patří Kicboxer, Náhlá smrt, Lví srdce, Dvojitý zásah, Univerzální voják, Není úniku, Replikant a spousta dalších.

Autor: Petr Mráček

Foto: Lukáš Krajčo

Zpracovala: Andrea Ježková