Hvězdy první řady SuperStar se sešly u ostrých mečů a seker

30.03.2023

Ostré oštěpy, palcáty, těžké meče, obouruční sekery, rytířská brnění, svítící lucerny a krčmářské sudy. To vše ozdobilo pražský IMAX, který se kvůli slavnostní premiéře nového dobrodružného fantasy filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů, téměř proměnil v krčmu. Se zbraněmi zapózovaly hvězdy soutěže SuperStar, kteří se o titul nejlepšího zpěváka ucházeli již v roce 2004.

Na premiéru filmu dorazilo spoustu známých tváří

Na slavnostní premiéře se ukázalo spoustu známých osobností. Po delší době se ve společnosti ukázal zpěvák Sámer Issa, který se proslavil svou účastí v první řadě Česko hledá SuperStar v roce 2004, kterou vyhrála Aneta Langerová. Na premiéře se také ukázal jeho "pěvecký soupeř" Julian Záhorovský. S partnerem a porotcem StarDance Václavem Kunešem dorazila na premiéru krásná a usměvavá moderátorka Kristina Kloubková. 

Lucie Dvořáková, partnerka Michala Dvořáka, známá také jako DJ Lucca přivedla do kina své syny a jejich kamarády. Na červeném koberci zapózovala i Stanislava Jachnická, jejíž hlas všichni dobře znají ze seriálu Přátelé, kde skrze všechny série dabuje potrhlou blondýnu Phoebe Bufetovou. 

Napínavé fantasy dobrodružství na velkém plátně si nenechal ujít ani televizní a rozhlasový moderátor Vlasta Korec. Dále se mezi hosty ukázal například raper Lipo, Petr Zvěřina z Václaváku, který se dostal do povědomí veřejnosti díky reality show Vyvolení.

O filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů vychází ze slavné deskové fantasy hry Dračí doupě a ve filmu tak nechybí spoustu přímých odkazů, ale i easter eggů odkazující na hru samotnou. Její fanoušci se tak budou po celou dobu sledování jistě rozplývat blahem. Ale pozor, film není pouze pro znalce a nadšence do původní deskové hry. 

Díky svěžímu žánru fantasy komedie si jej užijí diváci všech věkových kategorií a vůbec není potřeba znát původní příběh nebo snad pravidla hry. Diváci se mohou těšit na bohaté herecké obsazení. V hlavní roli se představí Chris Pine jako bard, Michelle Rodriguez coby drsná válečnice, Regé-Jean Page jako ušlechtilý rytíř, Justice Smith jako mág a Sophia Lillis jako roztomilá druidka a měňavec.

Cinema City uvádí film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů v klasickém formátu 2D, 3D, ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Zdroj: Presscode

Zpracovala: Andrea Ježková