IAF 11:  Noc Válečníků na Kladně s hlavním tahákem David Zoula vs. Matěj Val

13.01.2024

Čas nezadržitelně letí a po parádním eventu 11. listopadu v Praze se pomalu blíží další galavečer I Am Fighter (IAF). Ten s pořadovým číslem 11 se uskuteční v pátek 22. března na Kladně. Důvod je nasnadě. V hlavním souboji se představí místní hvězda a velký to talent českého MMA David Zoula.

Klidně svátky? Jak se to vezme. David Zoula si vyrazil do Prahy na trhy, ale klid neměl, jelikož si jej v předvánočním shonu našel Matěj Val se svojí "popelnicovou partou". Ti dva kolem sebe chodí už nějaký ten pátek a od promotéra IAF Petra Ondruše dostali dárek pod stromeček – potvrzení jejich titulové bitvy v pérové váze do 66 kilogramů.

Právě váhová divize byla největším problémem, který se ale nakonec povedlo vyřešit. A fanoušci se tak díky tomu mohou těšit na hodně třaskavou bitvu dvou vrstevníků a mezi profesionály neporaženými bijci. Zoula má bilanci 3-0, Val 4-0.

"Já se toho duelu nemohu dočkat. Bude to srovnání dvou rozdílných stylů a také světů. Já osobně si pak třeba nemyslím, že by byl Matěj výrazně horším sportovcem, jen je holt výrazně jiným člověkem, ale ne sportovcem. Jsem rád, že k souboji dojde na Kladně, kde bude mít David silnou oporu v podobě svých fanoušků v zádech a kde bude mít jistě svoji podporu i Matěj, který je velkým šoumenem a lidi ho buď milují, nebo nenávidí," láká Ondruš na hlavní tahák IAF 11.

Ten má příznačný podtitul "Noc Válečníků".

"Kromě toto, že v kleci budou opravdu válečníci, tak také proto, že jsme spojili síly s Pavlem Hakimem Majerem, který už několik let na Kladně pořádá skvělé postojářské galavečery právě s tímto názvem. A my zde společně chceme představit co nejvíce nejen místních borců, ale také bijců z Berouna, ze Slaného či blízkého okolí," přidává promotér IAF.

Z Berouna je například Tomáš Holeček, který pochopitelně na Kladně nebude chybět. Stejně jako se představí tvrďák Nick Stamidis, který na listopadovém IAF remizoval v neskutečné bitvě s Honzou Králíkem, dále Jan Mudraninec a pokud bude připraven po návratu z thajského kempu, tak i šampion velterové váhy Steven Krt.

"Věřím, že si fanoušci najdou cestu do hlediště. A že všichni dobře naladíme na rok 2024, ve kterém máme momentálně samozřejmě řadu dalších plánů a potvrzené eventy v Plzni a v září v Praze v O2 Universum. Pro ten bychom měli opět spojit síly s RFA," dodává Ondruš.

Pokud chcete být součástí IAF 11: Noc válečníků, tak neváhejte a dorazte. Lístky jsou již nyní v prodeji v síti Ticketportal. Pro veškeré novinky pak sledujte náš Instagram.

Zdroj: TZ IAF