IAF 7: Orlov připraven psát historii, Karakas už se těší na cestu, Hošek soupeře nepodceňuje

02.05.2023

Už v sobotu 6. května se mohou fanoušci těšit na sedmý galavečer I Am Fighter (IAF), který se tentokrát uskuteční ve Sportovní hale v Říčanech. A pár dní před akcí organizace hlásí, že vše postupuje dle plánů.

Diváky čeká historicky první titulová bitva v těžké váze

Celkem čtrnáct zápasů, několik zajímavých a známých jmen. A navrch historicky první titulová bitva organizace IAF. V těžké váze. Mezi obrovitým a stále více respektovaným Ukrajincem žijícím v Česku Jevgenijem Orlovem a tureckým pořezem Bugrahanem Alparslanem Karakasem.

"Bojoval a porazil dva mé kamarády – Soslana Gasijeviho a Davida Závodu. Takže nejenže ho moc dobře znám, ale zároveň mám motivaci navíc. Chci se za oba pomstít," vzkazuje ze své vlasti 28letý bijec v rozhovoru pro IAF, který vám nabídneme ve středu večer.
"Opravdu si vážím této titulové šance, protože to je to, o čem jsem na své cestě mluvil – chci zanechat své jméno v historii. A toto je možnost zapsat se do historie organizace IAF i českého MMA. Získání pásu kromě toho beru jako výrazný milník své kariéry, získání respektu a možnost pro další kvalitní nabídky nejen z domova, ale především ze zahraničí," kontruje Orlov.

Ten se připravuje v Renegade Prague Gymu po boku mimo jiné Davida Hoška, kterého prověří v hlavním předzápase zkušený Miroslav Vacek.

"Jasně, vím, že jsem favorit, ale na to si já nehraju. Znám své kvality, vím, co umí soupeř, a to je pro mě nejdůležitější. Vím, že se výborně připravil a chce vyhrát stejně jako já. Nepodceňuji ho, i když měl delší pauzu. Prohry nic neznamenají a jak se říká – buď vyhraješ, nebo se učíš," říká třicetiletý pražský ranař, který dle mnohých disponuje nejtvrdšími údery na česko-slovenské scéně. A nejen ve "své" střední váze.

Sledujte sociální sítě IAF, ať vám neunikne zajímavá soutěž

Také povídání s duem z RPG pro vás máme připravené, proto sledujte naše sociální sítě, na kterých se můžete těšit ještě i na jednu hodně zajímavou soutěž o speciální lístky.

Stejně tak se můžete těšit i na další novinky. A to jak pro příznivce na místě, tak pro televizní diváky. Prozradit snad můžeme, že se chystá studio s experty a rozbory zápasů. A také galavečera IAF 8, který se uskuteční už 9. června v Sokolově a kde se můžete těšit na další titulovou bitvu – ve velteru mezi Stevenem Krtem a Františkem Bočáňem.

Tak neváhejte, lístky jsou stále v prodeji v síti Ticketportal.cz.

Zdroj: TZ IAF

Zpracovala: Andrea Ježková