Itálie už nemusí být jen destinace pro dovolenou, kupte si zde nemovitost

12.01.2022

Snem většiny lidí je vlastnit nemovitost. Ceny tuzemských nemovitostí se však vyšroubovaly nahoru a to nejen kvůli vysoké poptávce, ale také kvůli inflaci a nezájmu státu o to, aby měli lidé kde bydlet. Než si kupovat byty za miliony korun, lidé se stále častěji rozhlíží po nemovitostech v zahraničí. Je mnoho krásných míst v Evropě, kde můžete vlastnit nemovitost u moře za stejné nebo nižší ceny než jsou ceny tuzemských nemovitostí. Mezi nejlákavější místa pro nákup nemovitostí patří Itálie.

Nákup nemovitosti v Itálii

Itálie patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější země na světě. Je zde vysoká životní úroveň a každý region má své nezapomenutelné kouzlo. Možná jste si při svém cestování po Itálii někdy řekli, že byste zde chtěli bydlet nebo zde mít alespoň vlastní rekreační dům, který můžete navštěvovat kdykoliv budete chtít. Nemusí jít jen o sen, nemovitosti v Itálii jsou vám plně k dispozici. Můžete si je kupovat a plně jimi disponovat. Vaším prvním krokem by měla být návštěva portálu https://www.italicahomes.com/cs, kde si můžete nemovitosti vybírat. Nabízí se vám zde byty, domy, vily, pozemky, komerční objekty i celé farmy.

K vyhledávání vhodné nemovitosti můžete použít přehledně rozdělené kategorie, interaktivní mapku nebo filtr, ve kterém si nastavíte svá kritéria. U každé nemovitosti jsou uvedeny všechny potřebné informace, cena a také detailní fotografie. Nabídka nemovitostí se neustále rozšiřuje a když vás nějaká zaujme, stačí kontaktovat realitní specialisty, kteří vám zajistí její prodej. Možná, že máte v Itálii nějakou oblíbenou lokalitu, kde byste chtěli nemovitost vlastnit. Co takhle Toskánsko nebo Sicílie? Mít nemovitost v Itálii (Immobilien in Italien) je skvělou investicí i chytrým uložením peněz. Můžete zde mít nemovitost pro bydlení, rekreaci i pro podnikání. Samotný web slouží nejen jako katalog italských nemovitostí, je také zdrojem mnoha důležitých informací, které byste měli o Itálii a nákupu nemovitostí v této zemi vědět. Inspirujte se nabídkou a možná už nebudete toužit po předraženém českém bytu na sídlišti, ale po krásném domku u moře.

komerční sdělení