Italský zpěvák Gabriel Grillotti po klipu s Dominikou Gottovou poslal do světa nový hit. Na youtubu trhá žebříčky sledovanosti

14.07.2023

Po písních natočených v Mexiku na pirátské lodi či s Dominikou Gottovou v českém prostředí, se italský zpěvák, textař, skladatel a producent v jedné osobě Gabriel Grillotti vrátil do své rodné země. V rodném Toskánsku natočil klip ke své písni Dono Prezioso.

Píseň a klip Dono Prezioso slaví úspěch. Píseň měla premiéru 19. června a už 3. července se "vyšvihla" na první místo hitparády nezávislého hudebního webu. Během tří týdnů ji na Youtubu zhlédlo přes 208 tisíc fanoušků.

Gabriel Grillotti zároveň využil krás Toskánska a klip natočil na jedinečném místě zříceniny hradu Castello Aghinolfi v Montignosu, který je na dohled bydliště jeho rodiny. A právě proto se v klipu objeví skoro celá zpěvákova rodina, maminka Mirta, sestry, synovec a blízcí přátelé.

"Byl jsem nadšený, že jsem mohl natočit svou nejnovější italskou skladbu na tomto úžasném místě a mít záběry, které mohou všichni vidět. Celý tým pracoval neuvěřitelně tvrdě a já jsem vděčný za všechny, kteří se na tomto projektu podíleli. Píseň je o tom, že i lidé, kteří si to možná nezaslouží, potřebují naši lásku. I když dávkovanou hodně pomalu,"lentamente","uvedl s úsměvem Gabriel Grillotti.

Gabriel Grillotti koncertuje v Itálii, ale uslyší ho i posluchači v Čechách. Se svými písněmi vystoupí koncem srpna v Náchodě na finále soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky.

Autor: David Novotný

Zpracovala: Andrea Ježková