Jaké podprsenky nosí celebrity? Trendem je velký důraz na pocit svobody a pohodlí

04.10.2022

Stále se klade velký důraz na pocit svobody a pohodlí. V návaznosti na tento trend Lisca představuje další dva styly měkké podprsenky, které jsou bez kostic. Přináší elegantní a ženský design a zajišťuje dokonalou oporu poprsí.

In focus: podprsenky LISCA Wireless soft

Ať už jste zastánci jednoduché a prodyšné kombinace modalu a bavlny, do oka vám padne i okouzlující krajkové provedení. Ať si vyberete cokoli - perfektní padnutí a pohodlí zaručeno.

Výběr správné podprsenky je občas složitý. Vsaďte na jednoduchost a pohodlí!

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou?

Braletky!

Po dlouhá léta tu s námi, pro milovnice ne tak bujného dekoltu, jsou braletky. Ty se k nám vrací ve větším stylu už více jak stovku let. Už v minulosti si dámy potrpěly na spodním prádle. Byly ikonické právě braletky, které se vyznačovaly "volným" košíčkem, tedy bez výztuže, s kosticí. Jelikož už tehdy ženy dbaly na přirozenost, ale přece jen dokázaly ukázat pravou ženskost, braletky pro ně byly to pravé.

Výhodou těchto podprsenek je jednoznačně pohodlnost. Ať už zvolíte s kosticí, bez, s menší vycpávkou nebo nikoli, i přesto se jedná o velmi pohodlný typ podprsenky, který by každá žena měla mít v šatníku. Pro dámy, kterým jejich větší poprsí spíše vadí, jsou braletky perfektní volbou pro pocit "zmenšených prsou".

Pro menší i větší poprsí

Pokud si myslíte, že tento druh podprsenek se hodí jen pro méně obdařený hrudník, jste na omylu. Pro ženy s menším poprsím se hodí braletky alá "lambáda", jak jsme tomu říkaly dříve. Naopak pro ty s větším se zachovaly podprsenky s kosticí, což pomůže zpevnění prsou.

Ne vždy je tento typ podprsenek vhodný. Pro stejný pocit pohodlí, který klade důraz na svobodu jsou vhodné podprsenky wireless soft. Slovinská značka LISCA nabízí hned několik typů těchto podprsenek. Ve své nové podzimní kolekci představila dva nové styly podprsenek, které se vyznačují podzimními barvami, elegantním stylem a kombinace bavlny a modalu dodá každé ženě pocit pohodlí.

Více na stránkách https://www.lisca.cz/     

Jaké podprsenky nosí celebrity? Chystáme se na toto téma natočit reportáž. Sledujte CELEBRITY REVUE na youtube!

Honza Vavřička