Jaký asi bude nejnovější Samsung Galaxy S23? Očekáváme několik inovací

17.01.2023

V současné době napjatě očekává celosvětový trh s mobilními telefony uvedení nové řady zařízení od jednoho z nejúspěšnějších výrobců Samsung. Ačkoliv jsou zatím přesné specifikace neznámé, i přesto unikly na veřejnost některé informace a odhady. Na co se pravděpodobně můžeme těšit?

Výkonnější procesor

Samotný výkon je zdaleka nejdůležitějším kritériem pro všechny náročnější zákazníky, a proto se spekuluje o použití moderního silného procesoru MediaTek, který by mohl nahradit o něco slabší předchozí varianty z této modelové řady S23 vás nejspíše potěší i generací flash paměti UFS 4.0, jež poskytne vyšší přenosovou rychlost a energetickou efektivitu během práce.

Tím se dostáváme k baterii, přičemž v dané oblasti se snad Samsung S23 poučí ze svých chyb a nabídne kapacitu 4 000 mAh u základního modelu, zatímco v případě dražších zařízení se spekuluje až o 5 000 mAh. Otázkou zůstává, zdali se dočká změn i samotná rychlost nabíjení.

200Mpx snímač?

Pravděpodobně drtivá většina z vás ocení solidní 200Mpx snímač řady Isocell HP3, s nímž mají Samsungy Galaxy S23 údajně disponovat. Vzhledem k faktu, že se jedná o špičku na dnešním trhu, se bavíme o velmi zajímavém řešení pro milovníky fotografování i natáčení videí.

V obchodech budou nejspíše k nalezení celkem tři různé typy, jejichž cena je odhadována na 22 tisíc korun, 27 tisíc a 32 tisíc korun v případě luxusní verze. Logicky je tedy řeč o zařízeních pro náročné zákazníky, kteří dokážou ocenit vysoký výkon.

Z hlediska designu nečekejte žádné zázraky ani výrazné inovace, protože nejnovější produkty budou vsázet na ověřené postupy předchozích výrobků. Všimnete si tak pravděpodobně jen méně zaoblených hran, nenápadného posunutí čoček a dalších nepatrných detailů. 

komerční sdělení