Jan Přeučil a Eva Hrušková na líbánkách ve Františkových Lázních. Oslaví 19 let od svatby

03.04.2023

Mistr elegance a noblesy herec Jan Přeučil je pověstný svými klobouky. Má jich doma desítky, a když se po operaci kyčle chystá do lázní, není jednoduché vybrat ty pravé. A navíc, musel popřemýšlet, čím překvapí svoji manželku, protože ve svých oblíbených Františkových Lázních oslaví 19. výročí sňatku.

"Mám několik kufrů a jeden samostatný jen na klobouky. Oblečení si vybírám takové, aby mi vyhovovalo a podtrhlo určitou legraci a džentlmenství, to mám rád. Já to vyberu ze šatníku a moje Evinka to schválí," prozradil herec, jak to vypadalo u Přeučilů, když se Jan balil na třítýdenní pobyt ve Spa resortu Pawlik ve Františkových Lázních. 

Dlužno dodat, že Eva Hrušková za manželem na pár dní přijede. Jsou k tomu dva důvody. 

"V dubnu to bude 19 let, co jsem Evě nasazoval na prst snubní prstýnek. Přivítám ji velikým objetím, mám pro ni připravený takový mikro dáreček, ale to je překvapení. A pak ve Františkových Lázních máme společné vystoupení, které má název Popelka a zloun na jednom jevišti. Je to společná a příjemná práce."

Do Spa resortu Pawlik jezdí Jan Přeučil s rodinou často, proto může Františkovy Lázně vřele doporučit. 

"My jsme si je s Evičkou oblíbili a už jinak nejezdíme. Výborná kuchyně, nádherný aquapark, výborné ubytování a hlavně lidský přístup, to je to, co nás tu drží."

Přestože je Jan Přeučil v lázních, tak se nezastaví. Denně má několik procedur a naloží si i něco navíc. 

"Ještě ráno chodím cvičit do bazénu, to si nenechám ujít a chodím plavat. Jako starší dorostenec jsem byl 9. v republice na 200 metrů prsa a láska k plavání mi zůstala. Vynikající jsou masáže a slatinné zábaly a koupele. Prý se po tom mládne," smál se Jan Přeučil, který nabírá síly a uzdravuje nohu, protože už 15. dubna má v Balbínově vinárně na Vinohradech hodinu a čtvrt dlouhé monodrama Gogolovy Bláznovy zápisky a to ještě ve Františkových Lázních stihl být, spolu s nejkrásnějším mužem planety Dominikem Chabrem, hostem večerního vystoupení moderátorky Zuzany Bubílkové.

Pořekadlo, že penzisti nemají co na práci, pro Jana Přeučila neplatí a s úsměvem tvrdí

"Já nemám rád slovo penzista nebo senior. Říkám, že jsem muž ve vrcholném věku."

Autor: David Novotný

Zpracovala: Andrea Ježková