Jedna krásná žena, nespočet krásných aktivit. Přečtěte si zajímavý rozhovor s nádhernou Barborou Zavadilovou

17.01.2023

Fotila pro Playboy, stala se vicemistryní Evropy ve vzdušné akrobacii a certifikovala se na freedivera. Kromě toho je fotomodelka Barbora Zavadilová také lektorkou online kurzů pro fotografy. Přečtěte si rozhovor.

Co považujete za svůj zatím největší úspěch?

Asi nedokáži vypíchnout jeden největší úspěch. Rozhodně jedním z velkých a cenných úspěchů je pro mě nastavení mé mysli. Mám pocit, že právě to je takovým klíčem k osobní svobodě a životnímu štěstí. Z těch "fyzických" úspěchů si ale vážím například toho, že jsem mohla mít svůj pictorial v časopisu Playboy, stala se vicemistryní Evropy ve vzdušné akrobacii a složila certifikace jako freediver a potopila se na nádech do 38 metrů. A mnoho dalšího.

Jaká byla vaše cesta k dosažení úspěchu?

Myslím, že všechny úspěchy začínají právě v hlavě. Mým životním mottem je, že když člověk něco opravdu opravdu chce, tak to dokáže. Já když si něco z hloubi duše přeji, tak věřím, že pro to udělám své maximum. Důležité je nebát se věci zkoušet a být připravený i na neúspěch, který může po cestě čekat.

Komu chcete veřejně poděkovat za podporu?

Všem, se kterými jsem se za svůj život potkala - ať už to byla pozitivní setkání nebo i negativní zkušenosti - právě ty negativní nás často zocelují a tvoří nás těmi, kým jsme.

Provozujete vlastní webové stránky nebo eshop? Proč bychom měli váš web navštívit?

Právě teď se mi pod rukami tvoří projekt Moje Nekonečno. V tomto projektu bych ráda předala svoje nastavení myšlení tak, aby ti co chtějí a potřebují našli svojí sebe hodnotu a otevřeli si tak nekonečno možností ke šťastnému životu. Projekt se zároveň zabývá pomocí těm, co si prošli domácím násilím. Tak, aby našli sílu a motivaci žít znovu spokojený život.

Vše bude spuštěno na webu www.mojenekonecno.cz a na Instagramu mojenekonecno.cz.

Jak si udržujete psychickou i fyzickou kondici? Co vám nejvíce pomáhá?

Hodně cvičím - fitko, tréninky akrobacie, potápění. A na mentální kondici mi pomáhá hodně času trávit jen sama se sebou, učit se nové věci a přijímat nové výzvy. A v neposlední řadě si pravidelně zvědomovat vděčnost - za vše, co mě v životě potkává.

Máte pro naše čtenáře radu či doporučení jak být úspěšný ve svém oboru?

Věřit sám sobě, nebát se zkoušet, ze selhání se nehroutit ale najít v tom to důležité a zkusit to znovu. Najít si obor, který bude jejich vášní, zlepšovat se v tom, tvrdě pracovat a úspěch potom přijde sám.

Jaká je vaše největší vášeň či závislost?

Mojí největší vášní je asi freediving. Pod vodou jsou to pro mě krásné stavy meditace, kdy člověk musí mít naprosto pod kontrolou svůj klid. To mě v mém, jinak aktivním životě, baví (úsměv).

Kdo je váš vzor či inspirativní osobnost a proč?

Nikdy jsem žádný vzor neměla - občas jsem si připadala až méněcenná, že nikoho vyloženě nemám potřebu obdivovat a napodobovat.

Jaký máte názor na MMA zápasy?

Možná spoustu lidí zklamu, ale MMA zápasy nesleduji a ani mě nijak nenaplňuje dívat se na jak se lidé bijí. Přestože věřím, že pro zápasníky to má hlubší smysl.

Chcete být milionář nebo miliardář anebo pro vás peníze nejsou tak důležité?

Peníze jsou pro mě nástroj nutný k žití a plnění svých vyšších snů. Vím, že kdybych chtěla tak bych mohla být v oborech, kde se točí obří peníze, mě to ale nenaplňuje.

Vždy si vyberu raději cestu, kdy se mohu živit věcmi, co mě naplňují, i kdyby výdělek akorát stačil na mé životní potřeby. Když žijete svou prací, vlastně nemáte pocit, že pracujete. A to je super.

Máte zkušenost s repasovanými notebooky nebo počítači? Používáte je někdy nebo kupujete vždy jen nové zboží?

Repasovaný počítač jsem ještě nekupovala, ale nemám nic proti kupování použitého zboží.

Prozradíte, jakou celebritu nesnášíte a proč?

Ani v tomhle směru vás nepotěším - možná zním až moc sluníčkářsky (smích), ale já opravdu nemám důvod v sobě vyvolávat nenávist proti lidem co neznám (vlastně ani proti těm co znám). O svět celebrit se nezajímám vůbec. 

Televizi nemám, bulvár nečtu.

V jaké róbě byste se ukázala na červeném koberci, aby to ladilo s vaším životním stylem?

Tedy to jsou otázky (úsměv). S mým vymýšlením netradičních věcí bych přijela jako potápěčka v akvárku...

Chcete mít ve své garáži více aut pro různé účely?

Ne, stačí mi jedno.

Když vás osloví online magazín zaměřený na erotiku, budete souhlasit s rozhovorem?

Ano, nemám s tím problém.

Jaké by bylo perfektní jméno pro vaši jachtu?

Starlight.

Jaké máte plány do nejbližší budoucnosti? Na co se teď těšíte?

Teď se těším, že odletím na Bali, kde budu mít dostatek času na svůj projekt, a věřím, že do konce roku vymyslím ještě spoustu nových zážitků.

Je podle vás milostný vztah s robotem nevěra?

Zajímavá otázka. Když bychom jí brali naprosto vážně, tak si myslím, že "co je nevěra" si nastavuje každý pár individuálně. Já, když jsem ve vztahu, tak jde veškerá moje milostná pozornost pouze partnerovi.

Jaké by bylo vaše sdělení či promluva do duše svému mladšímu já, kdyby to bylo možné?

Asi žádné, já bych si to stejně vždy udělala podle sebe. Zažila jsem spoustu špatného, ale zažila bych si to znovu, kdybych si měla vybrat. Díky tomu jsem, kdo jsem.

Cokoliv, co se do rozhovoru nevešlo a chcete to sdělit veřejnosti:

Toho by bylo (úsměv). Asi jen, že bych si přála, aby si lidé uvědomili, že jen oni sami mají v rukou tu moc rozhodnout se, jestli se nechají někým naštvat, jestli se rozhodnou opustit práci co je nebaví a najít cestu k tomu, jak si žít líp (a není to vždy o penězích). Držím všem palce na cestě za štěstím.

Web: www.barborazavadilova.com

Instagram: barbora.z_photomodel

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková