Jitka Kocurová zamíří poprvé do Chorvatska. S Účastníky zájezdu točila Pamela v Itálii

12.06.2023

Modelka, 2. vicemiss ČR pro rok 1999 a herečka Jitka Kocurová si nenechala ujít příležitost a dorazila na tiskovou konferenci soutěže Muže roku 2023. Přiznala, že si při představování jednotlivých finalistů vzpomněla na doby, kdy na soutěžním mole stála ona.

"Nedalo mi toa doma jsme se podívala na záznam z minulého ročníku. Vrátilo mě to trošku do doby, kdy jsem sama soutěžila. Bylo to příjemné. David soutěž pro muže dotáhl daleko, nasadil vysokou laťku. Je to prestižní soutěž, která je s náročností a významem srovnatelná s ženskými soutěžemi. Přiznám se, že při finále budu hodnotit celkové charisma a je mi jedno, jestli ten kluk bude mít předkus nebo velkou nohu, musí na mne udělat dojem,"usmívala se Jitka Kocurová, kterou má před sebou velký úkol.

"Jsem patronkou nadace Srdce na dlani a nyní sháníme pro patnáctileté děti prázdninovou praxi. Letos poprvé hledáme zaměstnavatele, kteří by potřebovali na 14 dní mladé brigádníky. Když se někdo takový objeví, stačí napsat na náš web."

Prázdniny stráví Jitka Kocurová se svými dětmi na sportovních soustředěních, pojede se podívat na karlovarský festival a také poprvé navštíví Chorvatsko. 

"No, je to tak. Pamela z Účastníků zájezdu jede poprvé do Chorvatska. V životě jsem tam nebyla. I ten legendární film jsme točili v Itálii. Už jsme si v Chorvatsku pronajali apartmán a na deset dní se tam s rodinou nastěhuji. Moc se na to těším."

Tisková konference soutěže Muž roku 2023 se konala v reprezentačních prostorách Pojišťovny VZP, a.s. v Lazarské ulici a Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva této významné instituce byla nadšená. 

"Zúčastnila jsem se castingů a spíše než svaly jsem hodnotila verbální projev. Byla jsem mile překvapená, že pánové nejen dobře vypadají, ale také něco umí a bystře a inteligentně reagují. A protože vybraní finalisté mají srdce na pravém místě, těším se, až je uvidím na našich charitativních bězích PVZP FénixRun, kde společně vyběhneme pro dobrou věc."

Prezident soutěže David Novotný je spokojený. Je rád, že soutěž mohl opřít o významné sponzory. "Jsem nesmírně vděčný a pyšný, že soutěž podporuje česká společnost Pojišťovna VZP, a.s. a že jsem mohl spojit síly s obchodními partnery, s kterými mám dlouhodobě navázanou spolupráci. Kluci se ukážou v oblecích prostějovské firmy Koutný, ve volnočasovém oblečení z C&A, navléknou spodní prádlo firmy Trenýrkárna značky Styx. Moc děkuji i ostatním za podporu. Nezapomeneme také na Nadační fond Šťastná hvězda. Doufám, že se letošní ročník bude líbit a všichni si z něj odnesou jen ty nejlepší vzpomínky," uvedl David Novotný a pozval přítomné účastníky, mezi nimiž byli Jitka Sedláčková, Kateřina Macháčková, Zuzana Bubílková, Peter Pecha, Denisa Pfauserová, jednatelka společnosti Knihy Dobrovský Petra Dobrovská, Michaela Nosková, Veronika Žilková, Dominik Chabr, Lucia Sosna, Lukáš Veitl, Tomáš Magnusek, Michaela Dolinová, Vojta Urban, Betty Minaříková, Hana Mašlíková, Olinka Rumlová a další, na finále soutěže Muž roku 2023, které se koná 25. srpna v Náchodě.

Moderátorka Lenka Špillarová představila finálovou dvanáctkusympatických finalistů a jsou to:

 • 1. Jan Černohorský, podnikatel, 23 let, Nové Strašecí
 • 2. Matteo Lucano, student, 23 let, Kralupy nad Vltavou
 • 3. Alexandros Panayi, zubní lékař, 26 let, Praha
 • 4. Lukáš Kupkovič, fitness trenér, 22 let, Praha
 • 5. Jan Koželuh, řízení projektů ve stavebnictví, 33 let, Praha
 • 6. Jan Legát, hlavní stavbyvedoucí, 23 let, Praha
 • 7. Rostislav Procházka, administrativní pracovní, 22 let, Znojmo
 • 8. Tomáš Hruška, Referent obchodního oddělení lesní techniky, 23 let, Benešov
 • 9. Stefanos Panayi, student, 22 let, Praha
 • 10. Josef Jakab, mediální poradce, 26 let, Praha
 • 11. Dominik Neoral, obchodní ředitel, 32 let, Kralice na Hané
 • 12. František Knobloch, holistický poradce Elite Medical a student, 23 let, Hostivice.

Autor: David Novotný

Zpracovala: Andrea Ježková