KARLOS (2024). OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2

04.03.2024

OKTAGON a jeho MMA SHOW jsou letos na vrcholu. Nebo ne? Může to být příští rok ještě o něco lepší? Zdálo by se, že ne, ale organizace, kterou založili a stále vlastní Pavol Neruda a Ondřej Novotný, stoupá s každým rokem výš. Letošním hitem je kromě řady MMA večerů také snímek Karlos (2024), který dobývá kina nebývalou rychlostí. Letos diváky čeká také odveta OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2. Kdo se stane vítězem?

OKTAGON a Karlos (2024)

Karlos "Terminátor" Vémola, jeden z předních zápasníků organizace OKTAGON, se letos předvedl ve snímku Karlos (2024). Režie a scénáře se ujali Michal Samir a Šimon Šafránek a již zmíněného gladiátora doplnila jeho žena Lela Ceterová.

"Lvi žerou první."

(Neoficiální podtitul, který můžete vidět na plakátech.)

Šimon Šafránek má za sebou řadu úspěšných snímků. Karlosova celovečerního snímku se ujal s nemalou grácií. Ve scénáři se autorům povedlo vypíchnout okamžiky slávy i těžké chvíle během tréninků, odhodlání, vítězství v kleci ale také chvíle s rodinou, které jsou pro Karlose, jak je vidět, nenahraditelné. Snímek se během prvních dnů proměnil na povinnou zastávku všech fanoušků MMA a OKTAGONu.

V letošním roce, v rámci MMA SHOW OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2, čeká Karlose odveta s Attilou "Pumukli" Véghem. Vsadíte si? Tentokrát se večer odehraje na fotbalovém stadionu v pražském Edenu.

PPV, OKTAGON.TV a MMA z pohodlí gauče

Když už jsme u návštěvy kina, nesmíme vynechat ani PPV, tedy přímý přenos každého večera, na který se můžete podívat na OKTAGON.TV z pohodlí gauče. 6 hodin nepřetržité zábavy, ke které se můžete navíc kdykoliv vrátit a pustit si ji opakovaně. Těšíme se na vás na tribuně, ale pokud z nějakého důvodu nemůžete přijít nebo si nestihnete koupit lístky, PPV vyřeší situaci za vás.

Tipsport Gamechanger 2. Kdo bude vítězem?

Snímek Karlos (2024) není jediným hitem letošního roku. Diváci se mohou těšit také na společný projekt Tipsportu a OKTAGONu, kterým je Tipsport Gamechanger 2. Založen je na pyramidovém turnaji, ve kterém se utkají bojovníci celkem o 1 milion EURO. Projekt bude zakončen zápasem 2 nejlepší gladiátorů z obou stran pyramidy. Vítěz získá titul lehké váhy Evropy a výhru 300 000 EURO, tedy přibližně sedm a půl milionu korun.

Kromě toho na vás čeká celá řada napínavých večerů. S koupí lístků však neotálejte. Jak se ukázalo v minulosti, mohou být vyprodány během několika dnů.

Světové MMA SHOW 2024 a místa na tribuně

OKTAGON 54: TIPSPORT GAMECHANGER 2 (2.3. 2024) - OKTAGON opět navštíví Ostravar Arénu v Ostravě. Nadšené fanoušky čeká v kleci Patrik Kincl s prozatímním šampionem Wawrzyniakem. Dalšími esy jsou Ronald Paradeiser, Attila Korkmaz a Vlado Lengál.

OKTAGON 55 (23.3. 2024) - v květnu opustí MMA SHOW Česko, aby se ukázala ve Stuttgartu. Na fanoušky si tu počká Christian "The Kelt" Jungwirth a "Ironside" Poppeck (legenda polotěžké váhy Německa). Mezi další hvězdy večera patří Jeremy "Grizzly" Kimball, KERTÉSZ a německý šampion STOLZE. Nezapomeňte si vsadit. Bitev bude víc než dost a výherců, kteří si vsadí správně, ještě víc.

OKTAGON 56 (20.4. 2024) - posledním esem je prozatím Birminghamem, který pokoří Shem Rock a šampion OKTAGON Challenge George STAINESE. Dále se můžete těšit na české stálice v podobě Daniela Škvora nebo Andreje Kalašníka.

komerční sdělení