Legální bitka policisty a hooligans. V RedFace se utká dobro se zlem

25.08.2023

Již 9. září se v pražské UNYP Aréně uskuteční druhý turnaj pod taktovkou organizace RedFace a některé zápasy budí emoce už nyní. Jedním z nich je vyhrocený souboj mezi policistou Petrem Pastýříkem a chuligánem Michalem "Ultrapárek" Severou. A nenávist mezi nimi rozhodně není pouze pro diváky.

Dobro proti zlu. Přesně takto fanoušci MMA a dokonce i samotní aktéři nazvali zápas, který bude ostře sledovaný nejen strážci zákona, ale také hooligans minimálně po celém Česku. V kleci se totiž proti sobě v rámci RedFace 2 postaví policista a chuligán. A Pastyřík se nechal slyšet, že že v Oktagonu z "Ultrapárka" vychová slušného kluka a fanouška, který bude chodit na stadion jen koukat, fandit a jíst párky.

Obávaný fanoušek, který nechodí pro ránu daleko a je součástí fanouškovského jádra, nechvalně proslulých Ultras z Brna to však vidí jinak: 

"Poslední dobou mi přijde, že spíš vychovávám já jeho," říká Severa a naráží na Petrovo porušování předpisů.

Prostřednictvím svého Instagramu totiž upozornil na Pastýříkovo používání mobilního telefonu za jízdy a nezapnutý bezpečnostní pás mimo službu.

Pastyřík nenechává ale nic na náhodě a jakožto Mistr světa a Evropy v silových sportech a zkušený amatérský boxer připravuje na zápas opravdu poctivě. 

"Trénuju dvoufázově, třífázově, měním různý frekvence. Od boxu, kickbox, silová příprava, běh, atletika," popsal muž zákona, který bude zastupovat dobro.

Ani Michal, který má za sebou již zkušenosti z tvrdých bitek organizace RedNeck, přípravu nepodceňuje. Tvrdě trénuje a s úsměvem říká, že "svaly nejsou všechno".

O tom, zda tento zápas bude jako z pohádky a zvítězí dobro nad zlem, se přijďte přesvědčit 9. 9. 2023 do UNYP Arény v Praze.

V RedFace 2 ale není jenom o zápase dobra proti zlu, ale i dalších 12 zápasů. Aktuální informace o zápasech sledujte na našem Instagramu. Lístky v prodeji zde.

Web: www.red-face.cz

Facebook: Redface.cz

YouTube: Red Face

Zdroj: TZ Red Face

Zpracovala: Andrea Ježková