Legendární zpěvačka Lenka Uriel Kratochvílová vystoupí i s dalšími hvězdami v pražské Lucerně

31.03.2023

Velkolepý koncert Jany Uriel Kratochvílové 10. listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny bude legendární a plný hvězd. Jedna z nejoriginálnějších zpěvaček domácí hudební scény prošla řadou zvratů a posunů a také spolupracovala s množstvím výjimečných kolegů, mnoho z nich se tak konečně sejde na jednom pódiu.

Bude mezi nimi samozřejmě Michal Pavlíček, který se v roce 1980 výrazně podílel na jejím prvním vydaném albu. A řekneme-li Michal Pavlíček, ozvěnou automaticky zazní Michael Kocáb – ani ten nebude v Lucerně chybět, stejně jako baskytarista Vilém Čok. Všichni zmínění spolu s životním partnerem Jany Uriel Kratochvílové a bubeníkem její kapely Illuminati.ca Jiřím Hrubešem tvoří klasické obsazení kultovního Pražského výběru.

Mezi další hosty tohoto unikátního večera patří klávesový mág a skladatel Martin Kratochvíl, kapela Heval bubeníka Pavla Trnavského nebo Richard Tesařík. Nebude chybět ani Ivan Hlas a Ondřej Hejma, zakladatelé kapely Žlutý pes.

Pořádný koncert tohoto formátu by se neobešel i bez mladší generace, pro které byla Jana Kratochvílová hudební inspirací. Ty v Lucerně zastoupí kapela Krucipüsk, kytarová virtuózka Electric Lady nebo zpěvák Michal Skořepa. Zcela speciálním hostem pak bude Skip McDonald, americký hudebník s bluesovými a jazzovými kořeny. Nenechte si ujít večer plný velkolepé show a zajímavých osobností.

Vstupenky v prodeji na www.janakratochvilova17.cz nebo v prodejní síti GoOut.cz.

Zdroj: Protext

Zpracovala: Andrea Ježková