Líbí se vám bojové sporty? Trénujte s MMA fighterkou Veronikou Babe Zajícovou!

19.12.2023

Chytla vás touha začít cvičit bojová umění? Využijte možnost trénovat se sympatickou bojovnicí! Veronika Babe Zajícová nyní poskytuje individuální soukromé lekce v Krnově a Ostravě, nabízející skvělou příležitost pro všechny, kdo touží po zdokonalení svých bojových dovedností.

Veronika Babe Zajícová, mladá česká bojovnice s úspěchy v oblasti MMA, boxu a kickboxu, vám otevírá dveře ke zlepšení vašich bojových schopností. Veronika je nejen světovou šampionkou v B11 Elite Striking MMA v Tbilisi v roce 2022, ale triumfovala také na mistrovství České republiky v K1 a NO-GI v roce 2023 a zvítězila na mistrovství Izraele v NO-GI. Její výkon na mistrovství Evropy v boxu, kde dosáhla třetího místa, podtrhuje její schopnosti.

Veronika nabízí individuální tréninky

Jedním z klíčových benefitů individuálních lekcí s Veronikou je možnost přizpůsobit trénink vašim potřebám. Její tréninkový plán zahrnuje různé fáze, včetně důkladného zahřátí, mobilizace, stínového boxu, kickboxu, technik MMA, sparringu a kondičního tréninku. 

Co budete potřebovat pro trénink s Veronikou?

Stačí vám pouze pohodlné sportovní oblečení a ručník. Rukavice a chrániče jsou k dispozici k zapůjčení, a můžete cvičit buďto na boso nebo ve speciální sportovní obuvi. V případě nedostatku vlastní výbavy je možné si ji zakoupit přímo na místě. S ohledem na vaši bezpečnost jsou také k dispozici chrániče loktů a kolen.

Proč zvolit Veroniku Babe Zajícovou jako svou trenérku?

S jejím odborným vedením můžete očekávat profesionální a efektivní trénink. Cena soukromých lekcí závisí na délce a intenzitě tréninku, takže si můžete vybrat možnost, která odpovídá vašemu rozpočtu. 

Navštivte její oficiální webové stránky na adrese www.veronikazajicova.com

Mohlo by vás zajímat: