LISCA MEN – prádlo pro maximální každodenní pohodlí

13.11.2022

Kolekce Lisca Men nabízí základní styly pro každodenní pohodlí. V základní kolekci se mezi stálými kolekcemi objevují pohodlné boxerky nebo slipy a na chladnější dny či pod košile, páni ocení i bavlněná tílka a trička.

V nové kolekci AW22 je hlavní pozornost věnována kolekci ZEUS, která je laděna do podzimních barev a rozšiřuje svou nabídku stálých barevných kombinací. Nové styly povyšují základní nabídku Lisca Men a přidávají trochu barvy do nepostradatelného pánského spodního prádla a prádla na spaní

Lehké a pohodlné pyžamo ocení každý muž

Lehké pánské pyžamo je ideální volbou pro příznivce vzorů a živých barev. Svršek je vyroben z viskózového úpletu potaženého černým potiskem. Pruhy potisku v oranžových, modrých a šedých odstínech vytváří kontrast na straně jedné, ale zároveň se perfektně doplňují. Pyžamové kalhoty jsou již jednobarevné, s kapsami a širokou gumou v pase, kterou lze uvázat na šňůrku.

Jelikož si i muži potrpí na pohodlí, není se čemu divit, že i v pánských kolekcí je hlavním materiálem modal, který je obohacen o bavlněné vlákna. To zajistí maximálně jemný pocit na dotek, který při zimních teplotách ocení každý. 

Spojení materiálů modalu s bavlnou zajistí pohodlí po celý den

Sada tří boxerek je vyrobena z šetrného materiálu k pokožce - spojení modalu a bavlny zajistí dokonalé pohodlí po celý zbytek dne. Každá sada nabízí tři barvy: tmavě modrá, grafitově šedá a kamenná oranžová, které jsou spojeny pevnou, ale přesto pohodlnou elastickou gumou. Mladistvý a hravý design dodává boxerkám moderní vzhled.

Kolekce LISCA MEN je dostupná na prodejně v OC Letňany.

Web: www.lisca.cz 

Instagram: @lisca.cz

Zdroj: TZ Lisca