Manažer MMA zápasnice Veroniky Zajícové se vyjádřil k zápasu s MISS Problém v Clash of the Stars 6

16.10.2023

Radek Zajíc, manažer a táta známé mladé bojovnice Veroniky Zajícové, se na svém Facebooku vyjádřil k jejímu nadcházejícímu zápasu s Michaelou Dostálovou alias ,,MISS Problém", která je také známá z platformy OnlyFans. Jaký má na zápas názor? Celé vyjádření níže.

Už 28. října čeká Veroniku Zajícovou zápas v Clash Of The Star 6

Verča přijala nabídku organizace Clash Of The Stars na zápas se soupeřkou Michaelou Dostálovou. Známou také jako BJJ Míša. Clash s touto nabídkou přišel proto, že původně měla Dostálová zápasit s Hankou Gelnárovou. Ta se ale zranila, a proto si místo ní pro zápas v Praze v O2 Universum na 28.10.2023 vyhlédli právě Veroniku.

Clash Of The Stars je známou organizací, kde jsou převážně zápasy influencerů. Nicméně zápasí tam i sportovci, kteří si díky tomu "zaplatí složenky". Je to tedy tak trochu bizár a populární to je i kvůli tomu, že si tam "vyřizují účty" známé osobnosti, které jsou ve sporu.

Veronika zápas přijala i proto, že má s BJJ Míšou "nevyřízené účty"

BJJ Míša je skvělá bojovnice a významná česká sportovkyně. Je držitelkou dvou černých pásků. Je několikanásobnou mistryní České republiky, Evropy i světa. Ona sama je také trenérkou Jiu-Jitsu. Je stavební inženýrkou a je velmi sečtělá a inteligentní. Kromě toho ovšem také bývá konfliktní, a proto se jí přezdívá ,,MISS Problém".

S Verčou si "nějak nesedly", a proto mezi sebou mají už dlouhou dobu spor. Ona vyčítá Veronice, že se jednou fotila s bronzovou medailí z Mistrovství Evropy, kde byla krátce po operaci, kde ale nevyhrála a zápasy které měla, prohrála. Ovšem Veronika netvrdila, že tam někoho porazila a jen odprezentovala svou účast. Proto už nyní při závodech Veronika jmenovitě rozepisuje soupeře a s kým vyhrála a s kým prohrála.

Oproti tomu zase Veronika BJJ Míše vyčítá, že je pokrytec, a že například na mistrovství světa v Německu, odkud si přivezla zlatý pás, jímž se chlubí, vyhrála proti soupeřce s bílým páskem, což je ostuda a nedělá tak komunitě BJJ dobrou službu. BJJ Míša je také známá tím, že má účet na stránkách OnlyFans, kde prezentuje své nahé fotografie.

Zápas bude převážně v postoji. V MMA rukavicích. Je povoleno soupeřku také chytat a házet na zem. Pokud jedna z nich chytne chvat a s ním skončí na zemi, tak jej může na zemi dokončit. V opačném případě je sudí postaví a pokračují v zápase v postoji.

BJJ Míša je mistryní v BJJ, v Jiu-Jitsu a díky tomu také umí skvěle shazovat a dělat wrestling. Od roku 2015 zápasí MMA. A to i profesionálně v Oktagonu, kde ji připravoval mimo jiné i Karlos Vémola. O tomto nadcházejícím zápase už ví několik měsíců a připravuje se na něj. Na svých sociálních sítích prezentuje, jak jí baví trénovat postoj.

Oproti tomu Verča s MMA začala o pět let později. Navíc v posledních měsících trénuje hlavně práci na zemi tzv. grappling. A to z důvodu operace, kterou měla v červnu, kdy jí kolenem vytahovali z nohy železa. Léčily se jí tudíž vazy a svou nohu šetřila. Nekopala s ní a netrénovala postoj. Bude proto teď mít co dělat, aby dohnala propastný náskok, který má BJJ Míša.

Z vydělaných peněz Veronika Zajícová přispěje na nadaci Dobrý Anděl

Veronika ale výzvu přijala a udělá všechno pro to, aby boj ustála se ctí a zvítězila. Pokud by se tak stalo, byl by to asi její největší výkon s dosud nejtěžší soupeřkou. Navíc se soupeřkou, která zápas bere velmi osobně. 

Já jsem se zápasem z počátku nesouhlasil, protože mi připadlo, že se BJJ Míša chce jen předvádět a nechtěl jsem, aby se Verča stala prostředkem k její prezentaci. Nicméně Verča zápas chce, protože Míša uvažuje, že už do budoucna nebude zápasit, ale jen trénovat. Takže je to možná poslední příležitost, kdy se s ní dostat do klece. A za druhé z peněz, které Verča vydělá, pomůže i nadaci Dobrý Anděl.

Držte proto prosím Verče palce. Čeká ji hodně náročné období, jak fyzicky, tak i psychicky.

www.veronikazajicova.com