Marek Ztracený se upíše do bezvědomí

26.01.2021

Přesouvá turné "RESTART 2021", zároveň vydává koncertní DVD s věnováním. 

Marek Ztracený, největší český hitmaker a showman, ohlašuje posun svého vyprodaného turné RESTART 2021 na podzimní termíny. Série koncertů po největších halách v Čechách a na Moravě tak už má nová data. V rámci těchto koncertů Marek udělal mimořádné gesto a věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším, kteří riskovali svoje zdraví pro zdraví ostatních při boji s koronavirem v první vlně pandemie.

Halové koncerty proběhnou 8. 9. 2021 v brněnské DRFG areně, 15. a 16. 9. 2021 v pražské O2 areně, 25. 9. 2021 následuje Enteria arena v Pardubicích a 2. 10. 2021 Ostravar aréna v Ostravě. Na nich slibuje velkolepou show a představí nejen své zásadní hity, ale i aktuální album Planeta jménem stres. Veškeré prodané vstupenky zůstávají v platnosti.

"Milá Ztracená rodino, trhá mi to srdce, ale i na nás došlo. Měla to být oslava konce koronaviru, poděkování první linii i fanouškům, měl to být restart a nový začátek, ale tohle všechno musíme ještě o pár měsíců odložit. Jak sami asi dobře víte, situace bohužel neumožňuje, aby se koncerty v původně plánovaných termínech uskutečnily, a navíc ti, pro které také celé turné mělo být poděkováním, jsou v tuto chvíli opět v plné pohotovosti. Chci, abyste věděli, že jestli toto turné, na které jste koupili během chvíle desetitisíce lístků, mělo být něčím mimořádným, tak v těchto náhradních termínech dostanete ještě něco mimořádnějšího. Vynahradíme vám to se vším všudy a nebudete litovat svojí trpělivosti.

Mrzí nás to, nemůžeme za to a o to víc si to snad všichni užijeme v září. Lístky zůstávají v platnosti. Ale ať vám neříkáme jen negativní zprávy, máme pro vás i jednu dobrou! Překvapení s názvem 'Upíši se pro vás do bezvědomí'," oznámil svým fanouškům zpěvák prostřednictvím fanklubu "Ztracená rodina" k vydání nového DVD.

Marek Ztracený i v této komplikované době zažívá dobré časy. Patří mezi nejhranější domácí interprety v rádiích, každý jeho videoklip má miliony zhlédnutí, a navíc se mu podařilo i přes komplikované podmínky loňského léta uskutečnit hned několik úspěšných koncertních vystoupení. Dvě vůbec nejzásadnější se ale odehrála 22. a 23. února 2020 v pražské O2 areně. Dva zcela vyprodané koncerty se tak staly největší domácí koncertní událostí roku.

Na den přesně rok od toho prvního, tedy 22. 2. 2021, vyjde kompletní záznam tohoto hudebního svátku na DVD. Ve zcela skvělé obrazové a zvukové kvalitě se tak můžeme přenést do zaplněné O2 areny a zažít znovu po všech stránkách mimořádný hudební zážitek. DVD obsahuje největší hity více než desetileté kariéry Marka Ztraceného, včetně písniček z posledního alba Planeta jménem stres. Tento fenomenální koncert rozhodně nešetří emocemi a nechybí ani hosté. V první řadě Karel Gott, jehož vystoupení s písní "Ta pravá" proběhlo ze záznamu, ale za živého doprovodu Marka a jeho kapely. Dále jsou na tomto DVD vystoupení Hany Zagorové a Marty Jandové, ale zejména všechny hity Marka Ztraceného ve strhujícím živém podání. Jako speciální bonus pak diváci na DVD najdou dokument z přípravy a ze zákulisí těchto koncertů. Pro všechny fanoušky je navíc připraven jeden mimořádně lákavý tahák. Každé DVD předobjednané od této chvíle až do neděle 31. 1. 2021 bude osobně Markem podepsáno i s případným věnováním!

"Už jsem doma oznámil, že mě zhruba týden neuvidí, a skoupil všechny fixy v okolí. Takže jestli chcete někomu popřát k narozeninám, svátku nebo jen udělat radost sobě či někomu, koho máte rádi - rád se o to postarám! Jsme na tohle DVD náležitě pyšní a bude nám ctí, když tenhle koncert budete mít doma," vzkazuje Marek posluchačům.

TRACKLIST DVD MAREK ZTRACENÝ V O2 ARENĚ 2020

Intro
Minulost
Sex s ex
100 let
Vlastní svět
Když tě život kope do zadku
Pády
Povolání syn
Počasí (host Marta Jandová)
Káva a sex (host Marta Jandová)
Něco končí
Píseň rodičům
Ta pravá (host Karel Gott)
Tak se nezlob
To se mi líbí
Dvě láhve vína
O pravdě
Levná instituce
Ztrácíš
Můj čas (host Hana Zagorová)
Léto 95
Naše cesty

Zdroj TZ: Supraphon