Martina Hekerová a Veronika Blažková pracují na novém uměleckém pořadu s názvem SHOW UP!

15.12.2020

Realizace nového pořadu ve spolupráci s reportérkou a moderátorkou TV óčka Veronikou Blažkovou.

Koncept je prozatím v utajení, ale ještě před Vánocemi budeme se skvělými kamarády a kameramany Zdeňkem Kalužou a Miroslavem Hillem natáčet náš první díl. Ti se aktivně natáčení věnují nejen u nás, ale i v zahraničí.

Spojili jsme naše vize dohromady a těším se, že celý tento projekt bude fungovat a především pomáhat! To je základ. Vycházela jsem ze své zkušenosti a z toho, co by mohlo být pro umělce užitečné a zábavné. Určitě se máte na co těšit a my do toho dáme vše! 

Show Up bude pořad, který dává šanci a prostor se ukázat, ale způsobem takovým, aby v umělcích nevytvářel pocit přílišné trémy nebo zbytečného stresu. Zakládá si na své pravdivosti a otevřenosti. Brzy prozradíme více.

Celý život člověk zkoumá své možnosti, hledá tu nejlepší cestu a naplňuje své touhy. Není chybou, pokud si projdeme i cestou, která nás zavalí kamením, ale je důležité si z této cesty posbírat zkušenosti a jít dál. Utvářet si svůj názor primárně díky našemu skutečnému poznání. Já se přes jazzovou, popovou, taneční hudbu dostala k soulové/rnb a tady se cítím velmi dobře. Kombinuji zpěv s houslemi. Důležité je zkoušet a nebát se zklamání, které je obvykle součástí našeho zkoumání. Proto zkoušej a neboj se těch, kteří ti úspěch nepřejí.

Martina Hekerová (zpěvačka, herečka, modelka)

Veronika Blažková (reportérka, moderátorka)

Foto: Ivan Mladenov