Proč se mladá fighterka Veronika Babe Zajícová pustila do trénování nevidomého Dragunova?

05.06.2023

Fighterka Veronika Zajícová nedávno vyzvala youtubera Dannyho Threemana k souboji, protože se jí nelíbí, že si troufá bojovat s nevidomým Dragunovem. Threeman výzvu přijal, ale bohužel organizace Clash of the Stars nepodporuje souboje mezi muži a ženami, proto se zápasu nedočkáme. Teď Veronika Zajícová trénuje Dragunova, aby mu pomohla vyhrát právě nad Dannym Threemanem.

,,Rozčílilo mě, že s tímto Danny souhlasil. No, a tak jsem ho vyzvala a on to ve finále i přijal, nakonec se to ale neuskuteční z toho důvodu, že Clash nepodporuje zápasy holky s klukama. Abych Dragunovi mohla alespoň nějak pomoci, tak mu alespoň pomůžu v trénování a pokusím se mu něco předat." Odhalila Veronika Zajícová.

Veronika je známá svým zápalem a oddaností jak při tréninku, tak v kleci. Před nedávnem vyhrála svůj první profesionální zápas na galavečeru RFA 9 ve slovenské Prievidzi proti silné maďarské soupeřce. Pár dní na to bohužel takové štěstí neměla. V zápase na galavečeru RFA 10 prohrála s Ukrajinkou Aminou Mukhamed na body. Teď trénuje nevidomého Druganova na jeho první zápas v kleci.

Zajícová prozradila, jaké to je trénovat nevidomého Dragunova

Jako začínající fighterka prokázala Zajícová velkou odvahu a odhodlání, když se pustila do trénování Dragunova. Svou roli jistě hraje také fakt, že si chtěla Dannyho Threemana podat osobně, k čemuž ale nedojde. Snaží se tak pomoci Dragunovi nad Dannym vyhrát, když sama nemůže s Dannym bojovat.

,,Je to hodně náročné, hlavně co se týče orientace. Protože údery, technika, síla, to už se nějak dá nacvičit. Ale prostě orientace, jako kde, co, jak, tak to už je těžší." Říká Zajícová o trénování Dragunova.

,,Co se týče fyzičky, je Dragunov dobře připravený, jen nějakou techniku jsme doladili. Já sama se ještě mám co učit, sama to zatím neumím nějak špičkově, ale je pár technik, které umím a můžu je někomu předat," dodala.

Dragunov se na zápas poctivě připravuje i pod vedením bojovníka Filipa Grznára

Kromě Veroniky Zajícové získává při tréninku Dragunov další zkušenosti také od Filipa Grznára. Ten se v minulosti objevil v Clash of the Stars, kde zvítězil proti kontroverznímu psychopatovi Bejrovi.

,,Filip Grznár dělá kulturistiku, já dělám jenom bojový sport, takže v tom se trochu míjíme, protože já vůbec nezvedám váhy apod. Ale viděla jsem, že on také dělá MMA, takže v tom bude určitě taky dobrý a jsem určitě ráda, že Dragunova trénuje, protože jsem viděla nějaké jeho zápasy a jde mu to, takže to je dobré." Okomentovala Zajícová trénování Dragunova s Grznárem.

Pozn. redakce: Podívejte se na rozhovor s Veronikou Zajícovou:

Zápas Danny vs. Dragunov jistě patří mezi jeden z nejkontroverznějších zápasů v Clash of the Stars. Diváci se mohou ale těšit na další zajímavé souboje, jedním z nich je třeba Kluk s kamením vs. Fregamer Pražák nebo zápas mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem.

Andrea Ježková