Na akci s charitativním posláním se objevily známé tváře. Vuchlady nabídla ženy se silnými příběhy

03.08.2023

Na pražské Národní třídě na konci července proběhl event v rámci módního a charitativního projektu Vuchlady. Večírek si nenechalo ujít plno známých osobností, které přišli podpořit nejen dobrou věc, ale hlavně ženy s opravdu silnými životními příběhy. Atmosféru nezapomenutelného večera vyladila svým hlasem zpěvačka a ambasadorka projektu Markéta Konvičková.

Dobrá atmosféra se vznášela po celý večer v showroomu Vuch. Kromě Markéty Konvičkové, která měla důležitou roli ambasadorky a představila, jaká je to neskutečná zpěvačka, si akci nenechal ujít kouč a mentor Marian Jelínek, který byl jedním z porotců letošního ročníku, dále moderátorka Lucie Bechynková, režisérka Eva Toulová nebo modelka Tereza Jelínková.

Soutěžící semifinalistky si kromě cenných zkušeností a rad vyzkoušely, jaké je to být v roli modelek. O outfity dívek se pro letošní rok postaral módní návrhář Dominik Navrátil, který si připravil a vybíral modely individuálně přesně podle typu postavy, vlasů a aby dívkám sedly i se v nich cítily naprosto komfortně a sebevědomě.

Celým večerem provázela Bára Krčmová, která hned v úvodu akce vyzpovídala jednoho ze zakladatelů značky Vuch, Martina Kůse. Ten jako vyvrcholení akce předal finanční šek Kateřině Kopicové, zakladatelce dobročinného projektu Tělo s příběhem na částku 24 500 korun. Projekt Tělo s příběhem pomáhá nejen ženám po porodu přijmout své příběhy i tělesné změny. Pomáhá ženě dodat sebevědomí, a díky sdílení pocit, že v tom není sama.

"Jsem moc rád, jaká částka se vybrala a kolik dívek se přihlásilo a chce pomoct dobré věci. Pro tento rok jsem se rozhodli podpořit dobročinný projekt Tělo s příběhem, které podporuje všechny dívky, ženy a zdůrazňuje krásu bez ohledu na jejich odlišnost. Letos se nám do soutěže přihlásilo 245 dívek, což je nejvíc za celou dobu pořádání soutěže. Za každou dívku jsme věnovali částku 100 Kč, které ve finále udělalo nádhernou částku 24 500 korun," říká spoluzakladatel Vuch a spolupořadatel Vuchlady Martin Kůs.

Nesmíme opomenout to nejdůležitější, a to je finálová pětice Vuchlady. Jsou to Barbora Kropáčková (před rokem ji postihlo autoimunitní onemocnění alopecie, přišla během dvou týdnů o své vlasy a veškeré ochlupení těla včetně řas a obočí), Kateřina Uvírová (nejraději tančí, jelikož se se 8 let věnovala závodně mažoretkám, je studentkou oboru Německá filologie), Kateřina Bohušíková (naplno se věnuje malování abstraktních obrazů, má 2 syny ve věku 7 a 10 let), Klára Georges Jezdinská (v loňském roce se stala stavební inženýrkou, v této chvíli je v invalidním důchodu) a Katarína Kaňková (zástupkyně ze Slovenska, studuje vědeckou matematiku a biologii, miluje folklór, tanec, zpěv, hru na housle a umění). Více o finalistkách a celé soutěži naleznete na www.vuchlady.cz

Zdroj: ASPEN.PR

Zpracovala: Andrea Ježková