Na křtu charitativního kalendáře ,,Čtyři roční období“ Nadačního fondu Šťastná hvězda namísto šampaňského padaly hvězdy

22.11.2022

Jak už to tak na křtech bývá, šampaňské většinou teče proudem. Na křtu charitativního kalendáře Nadačního fondu Šťastná hvězda tomu ale bylo jinak. Namísto tryskajících bublinek se ze skleniček symbolicky sypaly třpytivé hvězdičky. Na hlavě skončily vítězi Superstar Zbyňkovi Drdovi.

V pondělí 21.listopadu v pražském hotelu Don Giovanni proběhl křest charitativního kalendáře s názvem ,,Čtyři roční období". Nadační fond Šťastná hvězda pomáhá konkrétním dětem a jejich rodinám, které mají jen jedno jediné přání. Být zdraví. A přesně proto vznikly nádherné fotografie známých osobností, které jsou součástí kalendáře ,,Čtyři roční období".

Na koho se v kalendáři můžete těšit?

Milými patrony Nadačního fondu Šťastná hvězda jsou produkční, manažerka a herečka Monika Trávníčková a oblíbený zpěvák Petr Kolář, kteří potřebným rodinám pomáhají již mnoho let. Samozřejmě jejich nádherné fotografie jsou součástí kalendáře.

Dalšími celebritami, které se s velkým nadšením zúčastnily fotografování pro dobrou věc, jsou Miroslav Etzler, Dominik Chabr, Bohuš Matuš, Eva Hrušková, Michaela Pecháčková, Felix Slováček Jr., Jaroslav Svěcený, Zuzana Bubílková, Zbyněk Drda a členové české kapely Madam Royal, Jan Přeučil, Matěj Švec.

Na křtu zazpíval Zbyněk Drda, Bohuš Matuš i frontman kapely Madam Royal

Krásné písně s vlídnými tóny si mohli návštěvníci křtu užít v podání Zbyňka Drdy, Bohuše Matuše a Jerryho Grulicha, frontmana české kapely Madam Royal. Na křest osobně dorazila také herečka Eva Hrušková či Zuzana ,,Bubu" Bubílková. Při samotném křtu kalendáře ,,byl pokřtěn" hlavně Zbyněk Drda, který byl při společném fotografování ostatními hosty doslova ,,zasypán" blyštivými hvězdičkami, které symbolicky nahradily šampaňské.

Každá fotografie v kalendáři nese specifické zobrazení daného ročního období. Kalendář se opravdu povedl. Podpořte správnou věc a kupte si kalendář i vy. Zakoupit jej můžete na dobročinných akcích Nadačního fondu Šťastná hvězda nebo můžete objednávat na e-mailu info@stastna-hvezda.cz.

Andrea Ježková